Udany początek szkółki kolarskiej. Jest srebro w crossie!

2014-04-22, Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
Kamil Śpiewok zdobył srebrny medal otwartych Mistrzostw UKS w crossie rowerowym. W Rydułtowach miały miejsce miejsce zawody „Rower to zdrowie” wliczane do Śląskiej Ligi Rowerowej.

Śpiewok - zdobywca srebrnego krążka - to zawodnik raczkującej w naszym mieście szkółki MOSiR Wibatech Fuji Żory. Pod wodzą trenera Dariusza Skupienia startowali jeszcze inni zawodnicy.

Karolina Kafka zajęła miejsce tuż za podium, które było mocno obsadzone zawodniczkami z kadry Śląska. Kafka startowała w kategorii 13-14 lat.

Ponadto startowali też chłopcy w kategorii żaków (11-12 lat). Tutaj najlepiej spisał się Konrad Juraszczyk, który był 4. Konrad Fizia zajął 7. miejsce, a tuż za nim uplasował się Adam Szotka.

Medale żorzanie zdobyli podczas Mistrzostw Śląsk Uczniowskich Klubów Sportowych w crossie rowerowym.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0