UKS Salmo Żory: za nami runda finałowa ISM Sobota w Cieszynie

2016-05-28, Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Za nami finałowa, IV runda zawodów ISM Sobota w Cieszynie, w której udział wzięli młodzi pływacy Uczniowskiego Klubu Sportowego Salmo Żory.

Sukcesem zakończyła się finałowa, IV runda zmagań żorskich pływaków z UKS Salmo Żory w ramach ISM Sobota. Zawody odbyła się w sobotę 21 maja w Cieszynie.

Wiktoria Trzeciak zajęła 2. miejsce w klasyfikacji generalnej po czterech rundach, dodatkowo zdobywając dwa srebrne medale w rundzie finałowej na dystansie 400 m stylem dowolnym oraz 50 m stylem klasycznym, Kinga Szymańska wywalczyła złoto na dystansie 50 m stylem motylkowym oraz srebro na dystansie 50 m stylem klasycznym, natomiast Wiktor Żak zdobył srebrny medal na dystansie 50 m  stylem klasycznym.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0