Z 0:2 na 2:2. Wyszarpany punkt KS-u Baranowice-Żory

2023-09-26, Autor: KB

Zespół KS Baranowice-Żory zremisował w meczu 7. kolejki z Rymerem Rybnik 2:2.

Od początku tego spotkania to gospodarze byli stroną przeważającą, ale skuteczność była po stronie gości. KS miał w tym spotkaniu wiele szans na zdobycie bramki, ale bardzo długo żadna z nich nie dała efektu w postaci gola.

Jeszcze w pierwszej połowie zespół z Rybnika wyszedł na prowadzenie, a w 71. minucie podwyższył prowadzenie.

Dopiero wtedy zespół gospodarzy potrafił skutecznie kończyć swoje akcje bramkowe. Najpierw bramkę zdobył Piotr Tomecki, później Adrian Kołodziej i KS zremisował z Rymerem 2:2.

KS Baranowice-Żory - Rymer Rybnik 2:2

KS Baranowice-Żory: Fugiel: Adamczyk, Banaś, Kurpiński, Szymała: Nierada, Kania, Kos, Adamczyk, Grochowski: Pudełko. Ławka: Sobczak, Tomecki, Packo, Kołodziej, Szczotka, Stryjniak, Krasiński.

Kolejny mecz KS-u w niedzielę o 16:00 z Płomieniem Ochojec.

KS Baranowice-Żory zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli. Do lidera z Marklowic traci 5 punktów.