0

HRmax Żory: biegaj z nami!

Dla tych, którzy mają wolne wieczory i chcą zacząć biegać trudno wyobrazić sobie lepszą propozycję. Grupa HRmax Żory zaprasza początkujących biegaczy na zajęcia sportowe. Pierwsze z nich już w czwartek, 18 lipca.

2013-07-17 2307 Autor: mkor
0

Żorskie Gepardy w reprezentacji Polski!

Trener reprezentacji Polski Arkadiusz Żurkowski, na turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy, powołał czterech zawodników grających w żorskim klubie Gepardy.

2013-07-16 3426 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
0

Rowerzyści są już na półmetku

Przełęcz Karkoszczonki była celem sobotniego rajdu rowerowego. 34 zwolenników aktywnego spędzania wypoczynku pokonało 101 km. Najmłodszy rowerzysta miał 6 lat.

2013-07-15 1988 Autor: pww
0

Tańcz Zumbę

Zajęcia z zumby proponuje MOSiR Żory w ramach akcji "Lato 2013". Początek już 19 lipca (piątek).

2013-07-15 1914 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
0

KS Żory: kto przejmie pałeczkę?

Drużyna ma nowego trenera i rozpoczęła przygotowania do rozgrywek A klasy. Nadal jednak pozostaje pewna zagadka. - Ktoś musi to wziąć jako szef. Każdy się tego boi - mówi nam wicecprezes KS Żory, Tomasz Rolka.

2013-07-12 2108 Autor: mkor
Marcin Lewandowski (z 5 na koszulce) odchodzi z KS Żory
0

Nowy trener KS Żory!

Jarosław Zadylak został nowym trenerem KS Żory. Tym samym klub podziękował za współpracę Marcinowi Lewandowskiemu.

2013-07-11 2449 Autor: mkor
0

Siatkówka plażowa: pary mieszane zagrały w Roju

Izabela i Sebastian Marczyńscy wygrali turniej eliminacyjny XI Regionalnych Mistrzostw Miast Śląska. Turniej, pod patronatem ŚZPS, rozegrany został na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Żorach Roju.

2013-07-10 4078 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
0

Przed rowerzystami kolejna wyprawa na górski szczyt

Rowerowe wojaże z okazji 50-lecia miasta Jastrzębie-Zdrój zbliżają się do półmetka. Już 13 lipca pasjonaci jazdy na dwóch kółkach zmierzą się z kolejną trasą. Tym razem ich celem będzie Przełęcz Karkoszczonka (729 m n.p.m.), czyli głęboka przełęcz w głównym grzbiecie Beskidu Śląskiego.

2013-07-08 1409 Autor: pww
0

MKS Żory: nowe doświadczenie, ale bez podium

Od 1 do 6 lipca, drużyny MKS Żory uczestniczyły w Turnieju Fragaria CUP 2013 na Słowacji. Żadnej nie udało się jednak zakwalifikować do półfinału.

2013-07-08 1717 Autor: mkor, źródło: MKS Żory
0

Zumba Team wygrywa po zaciętej walce

3 lipca na boisku „Orlik” na os. Powstańców Śląskich, MOSiR w Żorach zorganizował Otwarty Turniej Piłki Nożnej w kategorii gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn. Zwyciężył Zumba Team.

2013-07-07 3261 Autor: mkor, źródło: