zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~jasnypieron 2018-03-22 14:43:16

  mala mi......bo jest klakierem "naj......znafcy"....i klakierem władzy

 • ~mała mi 2018-03-22 12:11:22

  @Mmmmmarcin6 - wiesz że coraz częściej się nad tym zastanawiam co napisałeś odnośnie głosowania. I tak - masz rację - cała rada miasta do wymiany, chociażby za cenę wody którą nam zafundowali swoimi głosami.
  I znowu się zacznie zaśmiecanie ulotkami uśmiechniętych radnych, kandydatów na prezydenta, którzy nie robią absolutnie NIC, tylko wkurzają ludzi!

 • ~Mmmmmarcin6 2018-03-22 11:57:46

  Dlatego powinniśmy w wyborach głosować na osoby z ostatnich list wyborczych. Tak aby te leśne dziadki posłać w pierony !
  Cala rada miasta po praktycznie koło wzajemnej adoracji z kilkoma wyjątkami !

  Apropo.
  Jakoś żadne żorskie portale nie piszą o decyzji wojewody który zniósł opłate za deszczówkę podjętą przez Sochę .... .

  W Żorach to jeden wielki układ .

 • ~mała mi 2018-03-22 11:45:12

  Hahaha kiedyś wyskoczyłam z taką propozycją, to gestskoczka chciał mnie "zlinczować";) Ale to byłoby ciekawe - Socha kontra Arteks:D

  Ale z tego co czytam majstrowanie przy okręgach wyborczych to nie tylko problem Żor. A mieszkańcy 700-lecia powinni urządzić pikietę pod urzędem. I ciekawa jestem jak postąpią radni... Strzelą sobie w stopę?

 • ~jasnypieron 2018-03-22 11:15:34

  mala mi.....ale przecież możecie jako żorzanie wybrać, a przynajmniej zgłosić kandydaturę "znafcy" wszystkiego, a zwłaszcza najlepszego w Polsce i pewnej części Europy "eksperta od 'zrównoważonego transportu"- któż jak nie on zna najlepiej bolączki Żor?

 • ~mała mi 2018-03-22 08:59:20

  Nie pochwalam takich zagrywek ale prawda jest taka, że jest to pokłosie dobrej zmiany. Nadchodzące wybory to będzie jedna wielka farsa.

  @boblas - pytałam kiedyś Dariusza Kosa czy ma zamiar kandydować na prezydenta ale nie udzielił mi odpowiedzi. Może mu umknęło, może było za wcześnie, możemy dowiemy się wkrótce;)

 • ~boblas 2018-03-22 07:47:10

  @gestskoczka - jedyny który przychodzi mi na myśl, może dlatego, że tylko właśnie on się udziela jest Pan Dariusz Kos. Tylko czy ten Pan będzie startował i będzie miał jakieś sensowne pomysły i odpowiedni program?
  Niestety takie same wątpliwości targają mną, kiedy myślę o wyborach do sejmu czy senatu...
  Nie jestem ani zwolennikiem Pis ani PO, jednak czy znajdzie się jakieś inne ugrupowanie, przede wszystkim z młodymi ludźmi i ciekawymi pomysłami?
  Szczerze, wątpię...

 • ~gestskoczka 2018-03-22 07:11:50

  Chciałbym odnieść się do tego co powiedział Pan Adrian Lubszczyk z Urzędu Miasta, cytuję:

  [cyt] konsultacje „zostały one przeprowadzone w sposób zgodny z obowiązującą uchwałą Rady Miasta, która przewiduje skierowanie projektu uchwały do organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które prowadzą działalność statutową w zakresie zbieżnym z konsultowanym projektem uchwały”. [/cyt]

  Natknąłem się na takie konsultacje społeczne. Może one są zgodne z obowiązującą uchwałą Rady Miasta, ale W MOIM ODCZUCIU TRAKTUJĄ MIESZKAŃCÓW PRZEDMIOTOWO. Są tak ogłaszane, że większość ludzi którzy chcieliby coś na ten temat powiedzieć nie trafia na nie. Wygląda to tak, jakby uchwałodawcom zależało na jak najmniejszej frekwencji, a jednocześnie by nie można było zarzucić że konsultacji nie ma.

  @boblas pisze: „Rodzi się tylko pytanie, czy w zbliżających się wyborach znajdzie się odpowiedni kandydat...” Na pewno się znajdzie. Nie jeden. Wyskoczą jak króliki z kapelusza i będą liczyć na ogłupionych wyborców oraz na krewnych i znajomych. Dla mnie poważny kontrkandydat do obecnego prezydenta winien od dawna udzielać w życiu miasta, krytykować działania obecnej władzy i przedstawiać na forach swoje propozycje.

 • ~Mmmmmarcin6 2018-03-21 22:30:33

  To może zrobić akcje i głosować na ostatnie osoby z każdej listy ....
  To się może zdziwią.

  Co ma wspólnego 700 lecia z innymi osiedlami jak nie z dzielnica zachod czy srodmiescie z ktorymi naturalnie jest polaczone i mozna fajne wspolne inwestucje robic.
  Chore ....

 • ~boblas 2018-03-21 21:45:03

  Mieszkam w bloku...
  Lecz obecny prezydent nie otrzyma mojego głosu...
  Rodzi się tylko pytanie, czy w zbliżających się wyborach znajdzie się odpowiedni kandydat...

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Cieszysz się z nowego programu termomodernizacji, którym zostały objęte Żory?
Oddanych głosów: 206