zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~jedrek 2019-10-18 20:55:58

  Krytykowałem 'centrum przesiadkowe' (i będę) ale jednak ono działa - nawet z Czerwionki- Leszczyn się tu przesiadają ;-)

 • ~izi 2019-10-18 20:12:56

  nasze miasto jest dla nas, nie dla firm więc szanowni urzędnicy proszę ich zamknąć, albo przenieść poza miasto!!! weźcie się do roboty

 • ~Piotrek Jakiś 2019-10-18 18:06:04

  "Policja ich znalazła czterech poszukiwanych" .
  Ja rozumiem że współczesnie zanika poprawność pisowni, ale czy ktoś będąc tzw. dziennikarzem czyta swe wypociny zanim opublikuje je wszem i wobec ? To nie pierwszy artykuł gdzie czyta się zdanie jakby z translatora Google

 • ~boblas 2019-10-18 16:56:46

  @Arteks - ja piszę o jednym a Ty wyjeżdżasz tutaj z komuną....
  Wiedziałem że się nie domyślisz, że chodziło mi o ewolucję językową i to co kiedyś nazywało się dworcem PKS w tej chwili nazywa się centrum przesiadkowe, bo jak wiesz PKS już praktycznie jest martwy!
  Druga sprawa to taka, że jeżeli 80 tyś metrów kwadratowych dla Ciebie nie jest centrum logistyczne to widać, że nie wiesz o czym mówisz.
  W dodatku nawet osoby pracujące w Panatonni wiedzą, że Żory mają bardzo dobre połączenia komunikacyjne, więc to tutaj w następnych krokach budują centrum, nie bój się powstanie najpierw to później następne, wiem jak Panatonni się rozwija.
  Centrum logistyczne nie musi mieć bocznic kolejowych, jak byś nie zauważył większość towarów wozi się drogami, oczywiście węgiel czy inne płynne rzeczy wożą koleją ale nie np. sprzęt AGD czy inne temu podobne wyroby.

 • ~azan3 2019-10-18 15:30:22

  @Arteks- zgłaszasz moje posty, bo cię prawda boli czy dlatego, że jesteś tchórzem?

 • ~luxveritatis 2019-10-18 09:04:01

  Ale ten rybniczanin jest śmieszny i zabawny ze swoimi wypocinami na tym forum :)

 • ~azan3 2019-10-17 18:57:04

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~Arteks 2019-10-17 17:30:32

  @boblas - podobno w czasach komuny pojawiały się opakowania "zastępcze" z braku prawidłowych. Zauważ, że w Żorach stosuje się takie przesadystyczne określenia: Centrum Przesiadkowe Żory na zwyczajny dworzec autobusowy, przyuliczny market staje się Galerią Wiślanka, a to co w innych miastach nazywano by magazynami staje się "Centrum Logistycznym". Nie wkurzam się, że takich inwestycji nie ma w Rybniku bo u nas magazynów nie brakuje, a podstawą rozwoju miasta są inwestycje miastotwórcze. U was ich w ogóle nie ma. Są tylko inwestycje przyuliczne.

 • ~boblas 2019-10-17 12:41:26

  @Arteks - jak zawsze musiałeś wrzucić tuaj swój zbędny komentarz? Po raz kolejny Cię boli, że to w Żorach powstaje centrum magazynowe, tak wielkiej i bardzo prężnie działającej firmy jak Panatonni. Napisałem Ci kiedyś, że Żory są lepiej skomunikowane niż Rybnik i to tutaj będzie coraz więcej inwestorów, masz potwierdzenie u pracowników w/w firmy, którzy znają się na tym lepiej niż ja i ty ale to ja miałem rację.
  Wkurzasz się bo nie ma takich inwestycji w Rybniku a powstają pseudo centra handlowe jak te na Chabrowej nie daleko kościoła co?
  Jak już ci pisałem, belki w swoim oku nie widzisz...

 • ~Artur Kowalski 2019-10-17 12:16:35

  Przeszedłem badanie :D wymieniłem też już kopciucha na ekologiczny kocioł eei pellets od kostrzewy - jestem gotowy na zimę, smogu nie robię!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy ceny biletów do Aquarionu są adekwatne do oferty?
Oddanych głosów: 549