zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Afti 2023-09-20 09:25:37

  Szkoda bardzo ładna, już pewnie się na ktoś "zaopiekował" a potem odstawią do bu...

 • ~Agnieszka Piksa 2023-09-19 19:16:35

  WHO nie jest wiarygodnym źródłem żadnych informacji. Poza tym jest już wiele naukowych źródeł na temat oddziaływania fal EM na organizmy żywe. Szkoda że ten artykuł nie jest rzetelny.
  Ciekawi mnie tylko co miasto ma zamiar zrobić w wynikami tych badań. Opublikują (jeżeli w ogóle) tylko takie które pokażą że nic się nie dzieje.
  Dajemy się robić w trabę.

 • ~PiotrP 2023-09-19 01:42:04

  Z artykułu wynika, że mimo prowadzonych badań ewentualnego oddziaływania na człowieka nie można jednoznacznie uznać za bezpieczne, dlatego dziękujemy jako mieszkańcy bloków na osiedlach Powstańców Śląskich i Pawlikowskiego Panu Prezydentowi oraz szanownemu zarządowi spółdzielni za testowanie nowych technologii na naszych żywych organizmach w imię zysku od operatora, którego zapewne nie najsłabsza kondycja finansowa pozwoliłaby na inwestycje w np. maszt w pobliskiej i mniej zaludnionej okolicy. Nie pozdrawiam i zapewne będziemy niejednokrotnie wracać do tego tematu gdyż badanie promieniowania nie uruchomionego nadajnika jest kpiną względem mieszkańców.

 • ~Grzegorz Stec 2023-09-15 13:18:00

  A po ul Lazurowej w Rowniu pędzą wielkie ciężarówki i dzieci muszą uciekać na pole przed nimi . Tu nie ma policji , tu nikt nie pilnuje bezpieczeństwa dzieci .CO NA TO POLICJA I URZĄD MIASTA.

 • ~dzozwik 2023-09-14 12:14:41

  Uuuu ale wypociny jakiegoś pseudo dziennikarzyny, który nawet nie występuję pod imieniem i nazwiskiem. Tak to niestety dzisiaj wygląda, że byle kto może pisać bzdury byle tylko się klikało. I te wykrzykniki, że nie przyjął mandatu! Motyla noga to jest jakiś obowiązek, że trzeba potulnie przyjąć wszystko co nam wlepiają? A może nie przyjął bo nie czuje się winny albo nie stać go na zapłatę tego mandatu?

  No i ta żorska policja które staje się pośmiewiskiem na coraz większą skalę :D

 • ~qlnbmtfi 2023-09-14 11:45:48

  Wogóle na grubo napisane, że śmiał odmówić mandatu! LOL

 • ~qlnbmtfi 2023-09-14 11:43:46

  Rozumiem, że kierowca ruszył jak już byłły otwarte szlabany i jeszcze migało to światło. Dramat! Wogóle żadne wykorczenie i niebezpieczenstwo, wszyscy tak jeżdzą i to jest normalne. A dziennikarzyna widze zadowolony, że ktoś dostał duży mandat (a właściwie nie dostał bo dopiero sąd uzna czy wogóle popełnił wykroczenie).

  Policja żorska się osmiesza, pilnują szlabanów jak jakieś pieski stróżujące, to pośmiewisko. Widocznie nie są w stanie iść do uczciwej pracy w usługach czy produkcji. XD

 • ~spad 2023-09-13 20:55:25

  Na drodze są znacznie bardziej niebezpieczne zachowania, niż wjechanie na otwarty przejazd, na którym jeszcze nie zgasło czerwone światło. Szczególnie, że na tym przejeździe nieraz trzeba jeszcze czekać pół minuty po przejechaniu pociągu, nim obsługa łaskawie zacznie podnosić szlabany.

 • ~Piotrek Jakiś 2023-09-13 16:44:05

  W tego typu atrykułach zastanawia mnie liczba ocen. Czyli łapka w górę albo w dół. Teraz są dwie oceny zielone na plus. Tylko sam nie wiem czy dotyczy to pochwały, iż kierowca nie przyjął mandatu, czy też plys za to , że mandat dostał.

 • ~Afti 2023-09-13 14:23:18

  Ale Ciu.. ??‍♂️

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś szczęsliwy w Żorach?
Oddanych głosów: 407

Prezentacje firm