zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~pav 2019-07-07 13:08:23

  No ile mozna czekac na jakis komentarz najwaznieszego znaFcy!!!!!!!

 • ~Piotrek Jakiś 2019-07-05 21:58:56

  Jeżeli księgozbiór będzie taki jak w dotychczasowej bibliotece to baaaąrdzo słabo to widzę.......

 • ~Adam Lipek 2019-07-04 22:30:33

  ~Piszczel wszystkie kryte baseny mają podgrzewaną wodę i jest to jak najbardziej normalne. Inaczej nie wszedł byś do niej bo byłaby za zimna. Puknij się w czoło.

 • ~azan3 2019-07-03 19:56:37

  Bardzo dziwny sposób utraty prawa jazdy, dobrze, że nie przekroczył też prędkości, tyle dobrze ...

 • ~azan3 2019-07-03 19:51:39

  Ja nie rozumiem po co niektórzy prowokują tego trolla z Rybnika, lepiej nie wywoływać wilka z lasu, potem robi się nieprzyjemnie.
  Twój wpis Arteksie to szczyt narcyzmu, egocentryzmu i próżności. Niedługo się okaże, ze to ty wyremontowałeś ten pałacyk, dworzec wszystkie inne rzeczy, tak jak gospodarz Anioł z "Alternatywy 4" co ponoć na plecach przyniósł lokomotywę, żeby ogrzać blok mieszkalny. jesteś w błędzie , to nie twoja zasługa. Co trzeba mieć w głowie, żeby samemu sobie brawo bić. To tak jakby ktoś przed publiką występował albo coś wygłaszał, a potem sam by sobie bił brawo, a z sali zero oklasków. Tu jest podobnie. I ma rację ten, kto napisał, że jesteś nudny. Jesteś nudny i przewidywalny i mało oryginalny. Na przykład pewne jest, że odpiszesz na mój komentarz i będziesz płakać, że jaki to ja jestem okrutny dla ciebie i się wyżywam. Tak Arteksie, brawo ty

 • ~gestskoczka 2019-07-03 19:26:13

  @Arteks, nie rozumiem co chciałeś przekazać pisząc: „@gestskoczka - a pomyślałeś o tym, ...”. Ja pomyślałem i pisałem w pierwszym komentarzu, cytuję: „Wygląda na to, że żorskiej Radzie Miasta zależy na dyskrecji, ale wymogi demokracji nakazują upubliczniać sesje.” Ale pomyślałem też, że Twoje palce na klawiaturze są szybsze niż Twoje oczy.

  @boblas, nie wymagaj od Arteksa rzeczy niemożliwych. On ma charakter podobny do typowego katechety – On ma zawsze rację, a jak próbujesz udowodnić że nie, to Boga obrażasz. Był czas, że czytałem sporo komentarzy i przemyśleń Korwina-Mikke’go. Były to mieszanki w skład których wchodziło 80 % pieprzenia, 10 % zjadliwych idiotyzmów i 10 % naprawdę głębokich myśli. Rzecz w tym, że te 80% łagodziło te zjadliwe 10% i zakrywało te rozumne idee. U Arteksa jest podobnie. W Jego komentarzach przeważnie jest 10% racjonalnej treści, 70% jest to gnojenie Żor, by wywyższyć Rybnik, a 20% to zarozumialstwo. I właśnie te 70% gnojenia przysłania te mądre i racjonalne 10%, a przebija się megalomania i nadętość.

 • ~Wojciech Kostur 2019-07-03 19:13:31

  To on w końcu siedział czy stał, a na końcu było jeszcze napisane, że jego życie leżało. I połap się w tej materii

 • ~boblas 2019-07-03 17:45:53

  @Arteks - proszę Cię tylko o jedno, nie dopisuj sobie takich zasług, że w związku z Twoimi komentarzami miasto wzięło się za rewitalizację dworku w Baranowicach czy dawnego młyna.
  Władze miasta już dawno dawno temu zdawały sobie sprawę, że z tymi budynkami trzeba coś zrobić, jednak potrzebne były na to środki, kiedy się pojawiły rozpoczynają się rewitalizację.
  Akurat tutaj przeczytałem po raz drugi, to że napisałeś że to dzięki Twoim wpisom, aż się poplułem herbatą.
  Nie żebym Ci nie przyznał racji i Twojej aktywności w tych tematach ale proszę nie przypisuj sobie tych zasług.... bo niestety zachowujesz się jak ludzie z jedynej słusznej partii... (jeżeli wiesz co mam na myśli).

 • ~gestskoczka 2019-07-03 14:30:03

  Polskie prawo jest niezrozumiałe dla normalnego – przeciętnego obywatela. Jest pokrętne, wieloznaczne, i dobre dla cwaniaczków. Jak na temat interpretacji konkretnego paragrafu, spierają się zawodowi prawnicy, to gdzie tu miejsce dla przeciętnego obywatela?

  Gdyby ten opisany powyżej 52-latek, który nie siedział za kierownicą tylko przepychał samochód, załatwiłby sobie dobrego adwokata, to odpowiadałby tylko za uszkodzenie mienia. Znamy masę przypadków, gdzie policja, nawet prokuratura „huzia na Józia”, a przytomny człowiek, posiłkując się dobrym obrońcą jest w stanie się wybronić. Poniżej podam dwa przykłady:

  1) Cytat z DZ 11 maja 2019
  w Zawierciu. Austriak wymusił pierwszeństwo i wjechał w forda, którym podróżowały trzy osoby. Najciężej ranna została 27-letnia Karolina. Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci. Austriak został zatrzymany, a następnie doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego, w którym ciężkich obrażeń ciała doznała 27-letnia kobieta. Karolina do dzisiaj pozostaje w śpiączce...(…) Tymczasem adwokat z Austrii, który spowodował wypadek, w którym ucierpiała Karolina, tuż po zdarzeniu złożył zażalenie na to, że został zatrzymany przez policjantów. Sąd w Zawierciu uznał, że ma rację. Zwrócił mu też prawo jazdy.

  2 Cytat z Wikipedii:
  Piotr Najsztub (…) W 2017 potrącił kobietę na pasach. Prowadził samochód, mimo utraty uprawnień w 2009. Nie wydano decyzji o cofnięciu mu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. O tym, czy Najsztub będzie odpowiadał za jazdę bez prawa jazdy czy bez uprawnień, zdecydowała prokuratura. Pierwsze to wykroczenie, za które grozi 50 zł mandatu, drugie to przestępstwo karane więzieniem. W 2019 został uniewinniony.

 • ~Arteks 2019-07-02 23:21:25

  @gestskoczka - a pomyślałeś o tym, że oni mogą nie chcieć aby mieszkańcy słyszeli jak... zaciągają kolejną pożyczkę? ;) Oni doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ludzie się z nich śmieją z tego powodu.
  @bestia_wojny - Arteks nudny? Od kiedy? To już prędzej można by napisać, że ktoś jest nudny jak Socha albo nudny jak Pruchnicki... Ale ja zawsze coś ciekawego wnoszę w dyskusjach, pomysłach lub obserwacjach. I odnoszę wrażenie, że w przypadku Żor przyczyniłem się do podjęcia rewitalizacji kilku obiektów. Miały być niepotrzebne nikomu kolejne gadżety typu tężnia, mediateka czy Yatenga a będzie wreszcie remont dworca, dworka w Baranowicach czy młyna na Rybnickiej. Brawo Arteks!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy wysokie krawężniki w Żorach utrudniają poruszanie się na rowerze?
Oddanych głosów: 254