zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Agnieszka DW 2020-03-04 13:43:43

  Cioty a nie ludzie

 • ~Agnieszka DW 2020-03-04 13:42:26

  A mój wpis usunęli

 • ~gestskoczka 2020-03-04 09:15:35

  Nawet Sejm już zdążył zająć się tym koronnym wirusem. Podjęli ciekawą ustawę prawie zgodnym głosem: 400 „za” 11 „przeciw”. Ustawa ta głosi m.in., że pracodawca będzie mógł polecić pracownikowi pracę zdalną, w przypadku, gdyby ten „koronny” dostał się jednak do Polski. Cytat poniżej pochodzi z Onetu:

  [cyt] Uchwalona w poniedziałek ustawa będąca przedłożeniem rządowym zakłada m.in., że pracodawca, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19, będzie mógł polecić pracownikowi wykonywanie obowiązków zdalnie z domu. [/cyt]

  Czyli, Pani Sprzątaczka, która teraz sprząta przed naszym blokiem, w takim wypadku będzie mogła sprzątać w swoim domu.

  Nie jestem pewien, czy ten „koronny” to ten sam typ z ustawy sejmowej i z artykułu powyżej, bo w Onecie miał nazwę „ COVID-19”, a tu na TuŻory „SARS-CoV-2”.

 • ~Monika Sławek Buchalik 2020-03-03 21:42:32

  znieczulica totalna!!!!
  Jak można nie pomoc młodemu chłopakowi skoro na pewno wszyscy widzieli że był niewinny !!!!!!
  A gdyby to jakieś dziecko z waszej rodziny było też siwdzielibyscie bez reakcji i się przygladali...
  naprawdę nie można liczyć na pomoc nikogo kto z czystego sumienia by pomógł....

 • ~Adalbert 2020-03-03 19:30:25

  Widzę, że to święto jest obchodzone coraz ciszej. Proszę, obejrzyjcie relacje z żorskich obchodów, z lat poprzednich. W tegorocznej relacji nie widać warty, pocztów sztandarowych, najważniejszych przedstawicieli władz miasta, przemówień. O mieszkańcach nie wspomnę. Nawet nie wspomina się z nazwiska, kto złożył kwiaty. Podpisuję się pod wpisem gestskoczka.

 • ~gestskoczka 2020-03-03 17:42:06

  Jestem ciekawy, co na taką zbitkę słów „żołnierze wyklęci” mają do powiedzenie poważni historycy. Interesuje mnie zdanie poważnych historyków, nie bajki ideologów obecnej narracji.

  Jak się tak zastanowić, żołnierz to członek sił zbrojnych podmiotu państwowego. Podczas II wś żołnierzami można nazwać partyzantów z NSZ i Armii Krajowej do momentu jej rozwiązania. AK nie rozwiązał Stalin, lecz gen. Leopold Okulicki 19 stycznia 1945 roku wydał rozkaz rozwiązujący Armię Krajową. Ci co pozostali w lesie z bronią w ręku, nie byli już żołnierzami.

  Ci nieliczni, co pozostali w lesie z bronią w ręku po wojnie, byli ludźmi nieszczęśliwymi. Ktoś kiedyś napisał, że gdyby po wojnie większość polskiego społeczeństwa zamiast odbudowywać kraj stawiła opór z bronią w ręku Armii Czerwonej, dziś nadwiślańskie tereny zamieszkane byłyby przez Rosjan bez żadnego sprzeciwu ze strony Aliantów.

 • ~MONIKA.G 2020-03-03 16:59:30

  Agata Kawa-Snopek
  życzę Ci z całego serca abyś sama znalazła się w takiej sytuacji.
  Skoro uważasz , że Żory to wieś i Ci to przeszkadza to co tu jeszcze robisz?? dokładnie to nie jest średniowiecze ...jak Ci tu nie pasuje to sie pakuj i Spier**** a jak tak pociągi lubisz to możesz nawet na dworcu centralnym w samej stolicy zamieszkać- wtedy będziesz miała połączenia w każdym kierunku.

 • ~MONIKA.G 2020-03-03 16:43:52

  A ja się nie zgadzam na taką kolej !!!!!
  Nie rozumiem dlaczego mój nowo wybudowany dom miałby być zrównany ziemią...mój albo czyjś inny. Wyprowadziłam się z dużego miasta własnie po to aby mieć cisze i spokój . Jeżeli komuś tak tęskno do szybkiego transportu niech się wyniesie do Katowic...Warszawy.
  Ja mieszkałam przy torach kolejowych i lotnisku - i to jest DRAMAT.
  Po to kupiliśmy działkę w Baranowicach aby mieć spokój i ciszę. Człowiek to nie bydło żeby go przerzucać jak się chce.
  nie dostałam ziemi w prezencie..zapłaciłam za nią, własnie w tym konkretnym rejonie .
  Wyremontowano dworzec ...jest linia kolejowa i na Rybnik i na Bielsko -czemu tego nie można wykorzystać???
  takie plany to JEST NISZCZENIE CUDZEGO CAŁEGO ŻYCIA

 • ~izi 2020-03-02 23:07:18

  pilot na zdjęciu to jest do przystawki Apple TV

 • ~clciea 2020-03-02 23:04:26

  artykuł został napisany nieprofesjonalnie. Lepiej ukazywać ludzi w złym świetle niż pisać prawdę? jest napisane, że nikt nie reagował, a chwile później, że dwójka mężczyzn postanowiło mu pomóc. To chwila, gdzie w tym wszystkim prawda?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy obawiasz się koronawirusa?Oddanych głosów: 1506