zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Radek Pabijan 2022-01-27 09:07:31

  Ta zmiana tytułu artykułu, na bardziej chwytliwy jest słabym chwytem marketingowym.
  Myślałem, że bardziej rzeczowo podchodzicie do czytających.
  Poziom gazety brukowej....

 • ~jasnypieron 2022-01-27 07:46:04

  "chciałbym mieć szacunek do starszych ludzi..." to go zacznij mieć, a nie napuszczasz innych najlepiej anonimowo na starszych ludzi, bo mają dom, bo mają komin, bo mają legalny piec, bo palą certyfikowanym węglem??? Jak już taki antysmogowiec z ciebie, to znajdź producenta tych tabliczek( bo za taki wyrób i zawieszenie na piecu na pewno jest stosowny paragraf), znajdź składy opału, w których miesza się węgiel z gó...em niewiadomego pochodzenia(które też otrzymało legalizację), poczekaj na odbiór plastików( i zobacz ile worków "traci" się przed odwozem, a starsi ludzie raczej nie latają i nie zbierają worków z taką zawartością, aby ją spalić). Poza tym co rząd, samorząd zrobiły dla poprawy czystości powietrza? Mierniki? Dopłaty bogatym do wymiany dobrego pieca na jeszcze lepszy? Propagowanie gazu i co teraz się dzieje( a wielu ludzi-też starszych zaufało i wymieniło), ....a co to języka wypowiedzi, to NIESTETY trzeba napisać brzydko, aby dotarło. Zbyt mało przez cale lata zrobiło się dla poprawy czystości powietrza, żeby teraz za jednym pstryknięciem paluszka wszystko uzdrowić.....wykorzystując innych.

 • ~izi 2022-01-26 22:38:31

  ~jasnypieron chciałbym mieć szacunek do starszych ludzi, ale zobacz jakiego języka używasz,
  można to wyjaśnić życiem w PRL-u gdzie obrzucaliście się wyzwiskami typu donosiciel, kabel, gdzie wyśmiewanie kogoś kto dobrze pracował albo założył firmę było normalne, bo wszyscy byli biedni i było sprawiedliwie...
  gdzie mały dymek z komina nie zaszkodzi, państwowe nie kradzione etc. ale PRL-owska trauma wyjaśnia ale was nie usprawiedliwia knajackiego myślenia i języka,

  taki przykład różnic w myśleniu ci pokażę - ty pisząc - działanie widzisz w donoszeniu, spisywaniu (pewnie jakieś komitety kiedyś mieliście), ja w zwracaniu uwagi, przekonywaniu, pomocy w założeniu, znalezieniu rozwiązania
  po prostu przepaść pokoleniowa

 • ~jasnypieron 2022-01-26 20:08:12

  izi tak bez rankingu....sam rusz dupsko i zwiedzając Żory spisuj domy z kominami(podpowiem ci_ prawie wszystkie je mają) i sam donoś, a nie nawołuj innych do kablowania, bo to co najmniej nieładnie!!! Tak to robisz w myśl powiedzonka: "narobić i na kotka zwalić"....??

 • ~izi 2022-01-26 17:56:36

  ~jasnypieron nie będę się odnosił do argumentów ad personam bo to nie ma sensu - widać, że masz już w głowie jakiś ranking "tępych", takiej "mądrej głowy" nic nie zmieni

  szanowni mieszkańcy, nie bójcie się sąsiadów, którzy uważają, że są najmądrzejsi, oni i tak w swoim przekonaniu często siedząc z buteleczką będą uważali, że wszyscy są gorsi - zwróćcie im uwagę gdy zatruwają nam środowisko i psują zdrowie, nie zrozumieją, ale w końcu poczują presję albo strach jedno i drugie pomoże środowisku

 • ~jasnypieron 2022-01-26 17:07:09

  izi tępszy od ciebie to chyba już jest tylko arteks!!! Napiszę ci abyś zrozumiał: wzrok służy do patrzenia, a węchem to możesz coś wyczuć jak śmierdzi!!! Poza tym ja NIE toleruję tych co palą plastikami, ale może ty skoro wzrokiem czujesz, to należysz do tych co jak widzą leżącego, to uważasz na bank, że to albo ćpun, albo nachlany, a nie pomyślisz, że może potrzebować pomocy???

 • ~izi 2022-01-26 15:49:20

  ~jasnypieron rozumiem, że należysz do tych, którzy mogą palić plastikiem i ma nikt nie zwracać uwagi,
  a smog to wymysł Unii, a Rybnik ma świetne powietrze, a ci którzy się skarżą to wariaci
  "mały dymek" - ciebie i tak nic nie przekona, ale może inni mieszkańcy przestaną się krępować, zaczną zwracać uwagę,

 • ~jasnypieron 2022-01-26 13:37:27

  arteks a czemu żorzan pytasz? zapytaj pana Kałużę skoro aż taki dociekliwy jesteś? Chłopie ty pytasz wirtualnie p. Kałużę, inny ciekawski drze się na żorskim rynku i pyta o wrak samolotu? Naprawdę tak trudno się umówić i zapytać u źródła?

 • ~parapet68 2022-01-26 10:46:55

  "Karolinka przeznaczona jest zwłaszcza dla najnowocześniejszych automatycznych kotłów węglowych, lecz z powodzeniem można spalać ją niezależnie od klasy urządzenia – również w kotłach starej generacji - dodał wiceprezes PGG" Nasuwa się pytanie - czy wówczas w kotłach starej generacji można będzie używać takiego węgla ? Powstaje też następne pytanie - czy najważniejsza w walce o ekologię jest kwestia wymiany pieca czy to co się wydobywa z komina ?

 • ~jasnypieron 2022-01-26 09:35:35

  "widzisz, że ktoś zasmradza ci powietrze"...izi albo masz tak wyczulony chemicznie wzrok, albo obsesja niektórych rybniczan tobie się udzieliła..

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy kiedykolwiek próbowano was oszukać fałszywymi sms-ami?Oddanych głosów: 384