zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuzory.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny żorskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Dariusz Kos 2018-12-14 13:11:49

  @kombajnista wyślij do Grupy Działamy maila z podaniem danych z jakich robiłeś wpłatę na fundusz niezależnych badań środowiska naturalnego w Żorach z wielką przyjemnością zwrócimy Tobie pieniądze. Co do treści Twojej wypowiedzi pod adresem Grupy Działamy to wiele o Tobie mówi, jakim jedteś człowiekiem.

 • ~DuetDanka 2018-12-14 12:47:28

  a dokąd trafi to zanieczyszczone powietrze ?
  przecież gdzieś je trzeba będzie wypuścić, zapewne wypuszczą je przez okna przedszkola na ulicę i będzie truć przechodniów!

 • ~Pio Tom 2018-12-14 12:23:57

  @ Kombajnista

  Też uważam, że to dobra wiadomość. W poście pod innym artykułem raczej był Pan sceptyczny wobec tego pomysłu ;)

 • ~beginner 2018-12-14 06:59:26

  Żorek na motocyklu.

  Jedno z większych wydarzeń odbywających się regularnie w naszym mieście to rozpoczęcie i zakończenie sezonu motocyklowego.

 • ~Kombajnista 2018-12-13 17:34:41

  brawo radni. Można współpracować? można! świetna wiadomość :) dziękuję w imieniu moich wnuczek. Co do malkontentów, którzy krzyczą o szkołach na fb - wtedy po 100tys to trzeba by rzucić na jedną placówkę ;) taka Miarka czy Tischner mają po 40 sal lekcyjnych + korytarze ;)

  a co do grupy działamy to dobrze, że ich wniosek nie przeszedł rok temu, teraz pewnie "będą" piać, że to ich zasługa, przejrzałem sobie "ich" fb, sposób wypowiedzi i bardzo żałuję, że dałem się nabrać na zrzutkę, przepraszam wszystkich za to! ps. celowo liczbę mnogą wpisują w cudzysłowie, ponieważ nie znalazłem informacji o żadnym członku tej "grupy" po za jedną...

 • ~aponeo 2018-12-13 15:52:38

  @mlodypolak
  Pomysł z oczyszczaczami jest świetny (to nie sarkazm) Sam mam dziecko w przedszkolu i dobrze że przez te parę godzin pooddycha w miarę normalmym powietrzem. Ale z tego co można poczytać to pomysł pojawił się rok temu i nie uzyskał akceptacji. A teraz nagle uzyskuje... Wygląda to wszystko cokolwiek dziwnie. Takie populistyczne, jakby chcieli żebyśmy jak najszybciej zapomnieli o pożarze (a o tym smrodzie ciężko zapomnieć). Ja mam do nich żal za to jak się zachowali (m. in. ogłosili że powietrze jest OK). A teraz się wybielają...

 • ~mlodypolak 2018-12-13 15:33:34

  @aponeo

  sarkazm sarkazmem, sam nie jestem entuzjastą obecnych władz, ale ani udział w piosence antysmogowej ani instalacja oczyszczaczy powietrza w przedszkolach nie wydaje mi się pomysłem wartym krytyki...

 • ~mlodypolak 2018-12-13 15:30:22

  Skoro już mamy wybierać, w obliczu ostatnich wydarzeń "Żorek-strażak" wydaje się dla mnie najrozsądniejszym rozwiązaniem i z tego co widzę po wynikach ankiety nie jestem jedyny:)))

 • ~mlodypolak 2018-12-13 15:27:54

  W końcu jakaś dobra wiadomość dla dzieci z naszego miasta i sensowne działanie władz! Brawo!!!

 • ~aponeo 2018-12-13 15:11:48

  @pav
  Zalecenia dla każdego od włodarzy z UM:
  1. Skup się na wybieraniu żorka
  2. Zobacz jak UM troszczy się o powietrze (oczyszczacze dla każdego przedszkola)
  3. Codziennie przed snem powtarzaj 100 razy: "nie było żadnego pożaru"
  Za tydzień ci minie ochota zadawania niewygodnych pytań, a jak nie to wymyślą jakieś inne tematy zastępcze. Oczywiście na temat dronów badających dym z komina na razie nie będą informować żeby nie wywoływać skojarzeń z dymem ze składowiska.
  A, i najważniejsze: cały czas sobie nuć pod nosem tą antysmogową piosenkę bossanovę (czy jakoś tak), żeby Ci przypominała że UM Żory traktuje na poważnie sprawę zanieczyszczenia powietrza (piosenka powstała przy ich wsparciu).

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy drogi w Żorach są dobrze odśnieżone?
Oddanych głosów: 774