1

Dzida i Gałuszka zwyciężają w Częstochowie

Świetny wynik Pawła Dzidy i Mateusza Gałuszki. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego” Czwórka” Żory zdobyli złote medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (1999- 2000) w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w miniony weekend w Częstochowie.

2014-09-20 2211 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
0

Rowery: złoty Konrad Juraszczyk

Kolejne medale zdobyli zawodnicy szkółki MOSiR Wibatech Fuji Żory. Tym razem dobrze spisali się w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Wodzisławskiego.

2014-09-17 2565 Autor: mkor, źródło: zory.pl
2

Gepardy gotowe na obronę Pucharu Polski

W najbliższy weekend przy ulicy Minimalnej 2 będą miały miejsce rozgrywki o Puchar Polski w baseballu. Gepardy będą bronić trofeum sprzed roku.

2014-09-16 1850 Autor: mkor, źródło: Gepardy Żory
0

Zgłoś się do VII Żorskiego Biegu Ulicznego

Do pokonania 10 km i starty w czterech kategoriach. Ruszyły zapisy do VII Żorskiego Biegu Ulicznego.

2014-09-11 2637 Autor: mkor, źródło:
0

Skorzystaj z darmowych zajęć siatkarskich

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Sari Żory oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na bezpłatne zajęcia z siatkówki. Czas dla zainteresowanych uprawianiem tej dyscypliny sportu instruktorzy poświęcają w Szkole Podstawowej nr 3 i w Gimnazjum nr 2, a także na hali MOSiR-u.

2014-09-10 1949 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Gratka dla amatorów piłki

W październiku rusza Żorska Amatorska Liga Halowej Piłki Nożnej. Obecnie przyjmowane są zgłoszenia do nowego sezonu.

2014-09-10 1815 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
Mistrzowska ekipa juniorów
0

Juniorzy Gepardów Żory najlepsi w kraju!

Mistrzostwo Polski zdobyła juniorska drużyna Gepardów Żory. W finałowym meczu nasz zespół pokonał Dęby Osielsko 11:1. Tym samym żorzanie obronili tytuł sprzed roku.

2014-09-01 2110 Autor: mkor, źródło: Gepardy Żory
0

Koszmarny początek KS-u Żory

Ani jednego punktu po pięciu meczach - to bilans KS-u Żory na początku sezonu ligi okręgowej. Czarę goryczy przelała ostatnia porażka aż 0:8. Tak fatalnie drużyna nie rozpoczęła rozgrywek nawet 2 lata temu, kiedy spadła do A klasy.

2014-09-01 1824 Autor: mkor, źródło: KS Żory