Zakończyła się Liga Klubów Śląskich dla zawodników UKS Salmo Żory. Pływacy zdobyli łącznie 33 medale
0

UKS Salmo Żory: Finał Ligi Klubów Śląskich Szkół Gimnazjalnych i Licealnych

Zawodnicy UKS Salmo Żory 13 maja zakończyli zmagania w Lidze Klubów Śląskich. Po czterech edycjach żorski klub (rocznik 2001) zajął wysokie II miejsce wśród 22 startujących klubów.

2016-05-18 1899 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
0

Kolejny żorski policjant z pasją do biegania. Pokonany dystans przekuwa również na pomoc innym

Od 17 lat służy w żorskiej komendzie, a od 4 lat w biegu pokonuje tysiące kilometrów. Życiowa pasja pozwala mu nie tylko zachować doskonałą formę, ale i pomagać innym. Tymczasem zdobył kolejny „szlachetny kamień” do swojej Korony Maratonów Polskich i z powodzeniem wystartował w 15. odsłonie imprezy biegowej zorganizowanej przez PZU w Krakowie. Aktualnie policjant szlifuje formę przed czerwcowym występem w trzeciej edycja ultramaratonu 3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc.

2016-05-18 2202 Autor: wk; źródło: KMP Żory
Drużyna KS-u Kleszczów wygrała na własnym boisku 4:2 z rezerwami Płomienia Połomi
0

C klasa: KS Kleszczów wygrywa na własnym boisku

W niedzielnym spotkaniu ligowym piłkarskiej klasy C drużyna Klubu Sportowego Kleszczów pokonała na własnym boisku rywala z Połomi.

2016-05-17 2221 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
MKS Żory jako jedyny żorski klub zdobył ligowy punkt w 28. kolejce A klasy
0

A klasa: tylko jeden punkt żorskich klubów. Prezentujemy tabelę po 28. kolejce

Żorskie kluby występujące w A klasie odnotowały słaby występ w 28. kolejce. Jedyny punkt dzięki remisowi z MKS-em Radziejów zdobył MKS Żory.

2016-05-16 1650 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
W IV edycji Żorskiego Biegu Ogniowego wystartowało ponad 650 zawodników
0

Za nami IV edycja Żorskiego Biegu Ogniowego. Padł rekord

Już po raz czwarty Grupa Biegowa HR max Żory oraz MOSiR Żory zorganizowały kolejną edycję Żorskiego Biegu Ogniowego. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców naszego miasta ale także biegaczy z całego kraju.

2016-05-14 3190 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Zawodnicy Octagonu Żory zdobyli łącznie trzy medale Pucharu Polski i jeden medal Paris Open 2016
0

Zawodnicy Octagon Żory z medalami Paris Open i Pucharu Polski w jiu-jitsu

Zawodniczka Octagonu Żory, wodzisławianka Sandra Pniak, zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie. Medale Pucharu Polski trafiły również do innych zawodników żorskiego klubu.

2016-05-13 3820 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
8 maja w żorskiej hali rozegrany został finałowy turniej Żorskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego
0

Za nami finał rozgrywek Żorskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego

W niedzielę 8 maja rozegrano ostatni, finałowy turniej w ramach „Żorskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego edycja 2015/2016”.

2016-05-11 2193 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla zdobyła Mistrzostwo Polski Kadetów
0

Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Mistrzem Polski Kadetów

Ciąg dalszy znakomitych informacji związanych z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla w tym sezonie. W niedzielę w pomorskim Człuchowie złoty medal Mistrzostw Polski wywalczyli kadeci jastrzębskiej drużyny.

2016-05-10 3143 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Szczypiornistki MTS-u Żory zwycięstwem pożegnały się z I ligą piłki ręcznej kobiet
0

MTS Żory zwycięstwem kończy udział w I-ligowych rozgrywkach

Szczypiornistki MTS-u Żory niezwykle emocjonującym meczem i pokazem waleczności pożegnały się z rozgrywkami I ligi piłki ręcznej kobiet.

2016-05-10 2530 Autor: ps, źródło: mat. pras. / MTS Żory
LKS Baranowice zdołał wygrać mecz przeciwko MKS-owi Czerwionka i jako jedyna żorska drużyna zdobyła w 27. kolejce ligowe punkty