Szach i mat! Zapraszamy na turniej
0

GOK zaprasza do uczestnictwa w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Suszec. Zawody już 22 kwietnia!

2017-04-15 1629 Autor: gs, żródło: GOK Suszec
Zawodnicy KOS „Koniczynka” potrenowali
0

29 marca KOS Koniczynka wziął udział w XXII Śląskim Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. Dla kilku uczestników był to zawodniczy debiut.

2017-04-14 1922 Autor: gs, żródło: KOS Koniczynka
Ostatnie sukcesy i porażki drużyn Sari Żory
0

Młodziczki młodsze Sari Żory zafundowały ostatnio swoim kibicom sporo emocji, szczególnie w meczu z Sokołem Katowice. Z kolei druga drużyna młodziczek zakończyła już siatkarski sezon. Oto wyniki ostatnich spotkań wybranych drużyn żorskiego klubu.

2017-04-14 2110 Autor: df, źródło: MUKS Sari Żory
Trenerzy z kraju kwitnącej wiśni
0

Klub Gepardy Żory wzmocnili nowi trenerzy z Japonii. Ryoma Watanabe i Ryosuke Sato od kilku dni przebywają w naszym mieście.

2017-04-13 2672 Autor: gs, źródło: Gepardy Żory
KS „Roszada” bezkonkurencyjny!
0

Zawodnicy KS „Roszada” Żory triumfowali w  rozgrywkach szachowej III ligi śląskiej seniorów. Żorzanie nie mieli sobie równych, przez cały sezon nie przegrali ani jednego spotkania.

2017-04-13 2580 Autor: gs, źródło: UM Żory
ŻAK: kadeci awansowali do ćwierćfinałów mistrzostw Polski
0

Kadeci Żorskiej Akademii Koszykówki zakończyli rozgrywki eliminacyjne do mistrzostw Polski MU-16 w strefie śląsko-opolskiej. Ostatnie cztery spotkania zakończyły się zwycięstwem żorzan. Wiemy już, z kim młodzi koszykarze zmierzą się w ćwierćfinałach.

2017-04-13 1970 Autor: df, źródło: Żorska Akademia Koszykówki
Sandra Pniak znów na podium. Złoty medal Mistrzostw Polski!
0

Sandra Pniak po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając złoty medal na Mistrzostwach Polski w ju-jitsu, które odbyły się w sobotę (8 kwietnia) w Krakowie.

2017-04-12 1204 Autor: mk; źródło: mat. prasowe
MTS na fotelu lidera
0

MTS Żory na własnym boisku pokonał KS Cracovię 1906 Kraków. Dzięki zwycięstwu żorzanki utrzymały pozycję lidera.

2017-04-12 1749 Autor: gs, źródło: MTS Żory
Młodzi piłkarze z Żor w gronie najlepszych w województwie
0

Po trzech dniach emocjonujących rozgrywek w Sosnowcu poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa śląskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12. W finałach wojewódzkich XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” drużyna SP 1 Żory zajęła wysokie miejsce, a jeden z jej zawodników otrzymał nagrodę specjalną.

2017-04-11 2255 Autor: df, źródło: materiały prasowe
Jastrzębski Węgiel Mistrzem Polski Juniorów!
0

W emocjonującym finale Jastrzębski Węgiel pokonał MOS Wolę Warszawa 3:2. Kibice z pewnością na długo zapamiętają to spotkanie.

2017-04-11 5164 Autor: gs; wk