Początek sezonu łyżwiarskiego już w ten weekend!
0

Lubicie jeździć na łyżwach? Jeśli tak to już niebawem będziecie mieli okazję znowu wypróbować swoje siły na lodowisku.

2018-11-30 1521 Autor: szuM
Kacper Milbrant Mistrzem Małopolski w pływaniu
0

Kacper Milibrant zdobył 3 medale podczas Mistrzostw Województwa Małopolskiego. Do medali dołożył również tytuł najlepszego zawodnika.

2018-11-26 2560 Autor: szuM
Zawody Strzeleckie na Święto Niepodległości
0

Na 100-lecie niepodległości Polski zorganizowano Otwarte Zawody Strzeleckie. W zawodach wzięło udział 263 zawodników!

2018-11-14 2372 Autor: szuM
Pingpongistki awansowały do finału wojewódzkiego
0

Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego zagrały bardzo dobre zawody w Wojewódzkich Półfinałach Tenisa Stołowego. Zajęły II miejsce i awansowały do finału wojewódzkiego.

2018-11-08 2201 Autor: szuM
Piłkarski weekend: KS Kleszczów Mistrzem Jesieni
0

Mistrzem jesieni w klasie C został KS Kleszczów. Inni nasi przedstawiciele nie są już tak wysoko w swoich ligach ale ważnym podkreślenia jest fakt, że żaden z nich nie znajduję się w dole tabeli.

2018-11-05 1742 Autor: szuM
Turnieje szachowe dzieci i dorosłych: weźmiecie udział?
0

Jeśli lubicie grać w szachy, to w listopadzie będziecie mieli okazję przetestować swoje umiejętności w konfrontacji z innymi mieszkańcami naszego miasta i całego regionu.

2018-11-02 2628 Autor: szuM, źródło: UM Żory
Piłkarski weekend: ostatnia kolejka w klasie C
0

To już przedostatnia kolejka w klasach A i B oraz ostatnia w klasie C. Kto okaże się mistrzem jesieni?