Piłkarski weekend: komplet wyników i tabele

Przedstawiamy Wam komplet wyników i tabel od IV ligi do piłkarskiej klasy C.

Niezwykle widowiskowe show artystyczno-sportowe w Żorach już 6. kwietnia!

2019-03-19 2611 Autor: Materiały prasowe
Za nami Sportowy Dzień Kobiet w Żorach
0

10. marca w obiekcie Hali Widowiskowo-sportowej w Żorach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Decathlon, Fabryka Formy w Żorach zorganizowali fitnessowe szaleństwo dla pań z okazji Dnia Kobiet.

2019-03-12 2164 Autor: Materiały prasowe
Już za miesiąc drugi żorski
0

Już za miesiąc drugi żorski "Bieg Nadziei"

Już 7 kwietnia w Parku Cegielnia biegacze i miłośnicy Nordic Walking będą mogli wziąć udział w II Charytatywnym „Biegu Nadziei”.

2019-03-08 2464 Autor: Materiały prasowe
Sportowy Dzień Kobiet
0

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na aktywne spędzenie Dnia Kobiet! Zapraszamy do wspólnych zajęć fitness! W programie ćwiczenia na brzuch i pośladki!

2019-03-06 1459 Autor: KT, źródło: materiały prasowe
Za nami VIII Memoriał Czesława Fojcika w Żorach
0

VIII Memoriał Czesława Fojcika, jak co roku zorganizowany został przez Amatorską Ligę Piłki Siatkowej Atlas Tours i żorski MOSiR.

2019-03-05 1817 Autor: Materiały prasowe
W Żorach odbył się finał Mistrzostw Śląska Młodzików
0

Wczoraj w Żorach odbył się finał mistrzostw Śląska młodzików w siatkówkę. W turnieju bezkonkurencyjny okazał się zespół z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

2019-03-04 1525 Autor: ap, jastrzebskiwegiel.pl
Ewa Swoboda mistrzynią Europy!
2

Żorzanka Ewa Swoboda wywalczyła w sobotę w znakomitym stylu tytul halowej mistrzyni Europy w biegu na 60 metrów!

2019-03-03 5174 Autor: red
Żorscy policjanci zwyciężyli w turnieju o Puchar Prezydenta
0

Policjanci z Żor zwyciężyli w urodzinowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Żory. Dodatkowo w gronie najlepszych zawodników turnieju stanął także jeden z miejscowych policjantów. Stróże prawa zmierzyli się z przedstawicielami żorskich zakładów pracy, firm i instytucji.

2019-03-01 2136 Autor: KMP Żory
Rusza nabór do klasy o profilu
0

Rusza nabór do klasy o profilu "piłka ręczna"

III Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach i Miejskie Towarzystwo Sportowe Żory ogłaszają nabór do I klasy liceum o profilu piłka ręczna na rok szkolny 2019/2020.

2019-03-01 1886 Autor: Materiały prasowe