Uczennice z Żor mistrzyniami Śląska w Trójboju!
1

Zawodniczki z SP3 podbiły rejonowe i wojewódzkie zawody w trójboju. To kolejne sukcesy żorskich sportowców zdobyte w miniony weekend!

2019-05-31 2952 Autor: MM
Siedem nowych medali w kolekcji „żorskich shogunów”
0

Podopieczni Klubu Sztuk Walki Shogun Żory w miniony weekend zdobyli aż siedem medali w krajowych i międzynarodowych starciach!

2019-05-30 2237 Autor: MM
Podsumowanie piłkarskiego tygodnia MKS Żory
0

W minionym tygodniu drużyny MKS Żory rozegrały mecze z wieloma przeciwnikami z regionu. Za zawodnikami z roczników 2009 i 2010 dwa turnieje w Wodzisławiu i Stanowicach. Nie brakuje także sukcesów pozostałych drużyn.

2019-05-28 1810 Autor: Redakcja
Zawodnicy UKS FA Żory U9 wywalczyli awans do Mistrzostw Polski FA
0

Młodzi żorzanie z UKS FA Żory U9 zagrają w Mistrzostwach Polski FA w Opolu!

2019-05-28 1549 Autor: maj, źródło: Sport Żory
Żorzanin Szymon Jaworski został Mistrzem Polski!
1

Szymon Jaworski został Mistrzem Polski Seniorów na zawodach w Olsztynie! To kolejny wielki sukces pływaka z Żor reprezentującego obecnie wrocławski klub.

2019-05-27 3247 Autor: maj
Żorskie mażoretki zachwyciły podczas Mistrzostw Polski
0

Roztańczone mażoretki i cheerleaderki podbiły Mistrzostwa Polski. Żorskim tancerkom Eksplozji w sumie udało się zdobyć 10 medali.

2019-05-24 3631 Autor: jch
Srebrny medal żorzanina na ParaLekkoatletycznych Mistrzostwach Polski Juniorów!
0

W dniach 17-19 maja w Tarnowie odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych Osób Niepełnosprawnych. Mieszkaniec Żor, Kacper Kudyba, zajął czwarte miejsce w dwóch konkurencjach, a w rzucie oszczepem zdobył srebrny medal!

2019-05-23 2947 Autor: maj
Softballowe Mistrzostwa Europy w Żorach!
0

Urząd Miasta poinformował, że Żory będą jednym z miast-gospodarzy tegorocznych Mistrzostw Europy w Softballu Kobiet! Zawody, będące jednocześnie europejskimi eliminacjami do olimpijskiego turnieju kwalifikacyjnego do Tokio 2020, rozpoczną się 30 czerwca i potrwają do 6 lipca.

2019-05-16 2603 Autor: maj, źródło: UM Żory
Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego w Żorach
0

W najbliższą niedzielę w Żorach odbędzie się Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego.

2019-05-09 1705 Autor: maj
Żorzanka zdobyła mistrzostwo Polski w piłce nożnej!
0

Antonina Dzierżęga została mistrzynią ogólnopolskiego turnieju PZPN "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" czyli oficjalnych Mistrzostw Polski!