2. Żorska Konwencja Fitness. Wyjątkowa atrakcja dla miłośników fitness w Żorach już 1 kwietnia, i to nie żart prima aprilisowy.

Mosir zaprasza na II Żorską Konwencję Fitness z udziałem znanych postaci!

2023-03-30 2605 Autor: materiał partnera
Rywalki zdeklasowane. Pewna wygrana MTS-u Żory (37:27)
0

W sobotę (25 marca) w ramach 17. kolejki I ligi kobiet w piłce ręcznej zawodniczki MTS-u Żory podejmowały na własnym parkiecie Start Pietrowice Wielkie.

2023-03-29 799 Autor: KB
III Edycja Nocna Tour de Silesia maraton. Zapisy trwają do piątku!
0

III Edycja Nocna TdS odbędzie się w terminie 22-23 Kwietnia 2023. Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse: 130 km oraz 300 km. Start i meta na obiekcie sportowym w Godowie.

2023-03-29 768 Autor: red.
Business Champions League 2023 (zapisy)
0

Zapraszamy do kolejnej edycji „Business Champions League 2023”. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal TuŻory.pl.

2023-03-22 1059 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Początek rundy na remis. Baranowice i Rydułtowy podzieliły się punktami
0

Za nami pierwszy mecz rundy wiosennej w rybnickiej A-klasie. Zespół LKS-u Baranowice-Żory zagrał na wyjeździe z drużyną Naprzód Rydułtowy.

2023-03-21 1258 Autor: KB
Wygrana we Wrocławiu. Kolejne zwycięstwo MTS-u Żory (22:32)
0

Kolejnym zwycięstwem MTS-u Żory zakończył się mecz I Ligi Kobiet. W sobotę (18 marca) żorzanki zagrały we Wrocławiu ze Śląskiem.

2023-03-20 1198 Autor: KB
Żory Cup 2023. Najlepsi zawodnicy z Gaszowic
0

W poprzednią niedzielę (12 marca) odbyła się kolejna edycja Żory Cup. Tym razem organizatorem wydarzenia była Akademia Piłkarska "Champions".

2023-03-20 1649 Autor: KB
Pierwszy medal w historii. Siatkarki MUKS Sari Żory na podium Mistrzostw Śląska
0

Po raz pierwszy w historii młodziczki klubu MUKS Sari Żory zdobyły medal Mistrzostw Śląska w kategoriach młodzieżowych w piłce siatkowej dziewcząt. Zespó zajął 3. miejsce.

2023-03-15 2048 Autor: KB, źródło: UM Żory
Softball. Halowy Puchar Polski Kadetek i Juniorek Żory 2023
0

W sobotę (4 marca) w Hali Sportowej przy ZS nr 3 w Żorach odbył sie Halowy Puchar Polski Kadetek i Juniorek Żory 2023. W Pucharze wzięło udział 5 drużyn. W obu kategoriach wiekowych żorskie Gepardy zdobyły medale.

2023-03-09 2515 Autor: KB
Ewa Swoboda wicemistrzynią Europy!
0

Za nami Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce. W dobrym nastroju wróci do kraju Ewa Swoboda, któa zdobyła wicemistrzostwo!