zamknij

OGŁOSZENIA: Wesela, komunie i inne okolicznościowe

MEGA WIECZORY KAWALERSKIE I PANIEŃSKIE W LIMUZYNIE HUMMER I INNE

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Limuzyny na Wieczory
Panieńskie i Kawalerskie

W ostatnich dniach przed uroczystością ślubną nie może zabraknąć tradycyjnego wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego dla dodania otuchy tym, którzy zdecydowali się bezpowrotnie porzucić swój wolny stan. Na takie okazje oferujemy odpowiednio wyposażone, wyjątkowe limuzyny, a nasi szoferzy zawiozą wszędzie zgodnie z życzeniem Klientów.
Wieczór kawalerski

Dla Panów, którzy mają w zwyczaju hucznie żegnać się z „wolnością” 11-metrowy, luksusowo wyposażony,hummer limuzyna zapewni niezapomniany klimat tego wyjątkowego wieczoru. Inną limuzyną dla prawdziwych mężczyzn jest wyjątkowy biały Hummer H2 (zabiera 20 osób), który zabierze przyszłego Pana Młodego i jego przyjaciół na ekscytującą wyprawę po klubach. Dla spędzenia wieczoru kawalerskiego w kameralnym gronie odpowiednie będą nasze luksusowe limuzyny Audi r8,
Wieczór panieński

Również dla Pań mamy wyjątkową ofertę - limuzynę Lincoln W luksusowej limuzynie, w gronie przyjaciółek przyszła Panna Młoda przeżyje niezapomniany wieczór panieński, w którym będzie miejsce zarówno na odrobinę luzu jak i luksusu. W takiej oprawie impreza nie tylko będzie udana, ale pozostawi niezapomniane wrażenia, a może i odrobinę zazdrości u przyjaciółek.
zamów 501317662 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kontakt z ogłoszeniodawcą

dorota777