zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Czwartek konesera: "The Circle. Krąg"

Kino Na Starówce w ramach cyklu filmowego Czwartek konesera zaprasza na projekcję thrillera pt. "The Circle. Krąg".

Reklama

Mae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w The Circle, najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela, genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w The Circle pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Mae nie dostrzega zagrożeń, stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o The Circle, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i potęga inwigilacji.

Reżyseria: James Ponsoldt.

Projekcja filmu odbędzie się w czwartek, 13 lipca o godz. 20.00 w Kinie Na Starówce w Żorach. Czas trwania filmu: 110 minut. Bilety w cenie 10 zł.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~gestskoczka 2017-07-13
    12:47:47

    0 0

    Może to jest niezbyt ważne, ale zdarza się, że istotne. Tu na tej stronie piszecie że bilet na "The Circle. Krąg" kosztuje 10 zł. A na tym samym portalu, w repertuarze Kina „Na Starówce” – lipiec jest informacja że bilet kosztuje 12 zł.

    Wybrałem się pod koniec czerwca w ramach czwartku konesera na "Szatan kazał tańczyć". Też pisało cena biletu 10 zł. Wziąłem ze sobą 10 zł, choć jako senior mam ulgę na 8 zł, ale pani w kasie powiedziała że bilet kosztuje 12 zł i nie ma ulgi dla seniora. Głupio mi się zrobiło i chciałem wrócić ale pani dała mi bilet i powiedziała żebym brakujące 2 zł doniósł przy najbliższej okazji. Zaraz w piątek szedłem specjalnie, by oddać dług ale nie o to chodzi. Mnie chodzi o to, że jak pisze, tak powinno być. A ja decyduję czy korzystam, czy nie.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.