Kultura, rozrywka i edukacja

Dziewczyny z Game Over przywiozły worek medali

2012-12-05, Autor: mk
To kolejny sukces tanecznej grupy Game Over. Dziewczyny tańczące teraz w Studiu Tańca Step Art zajęły III Miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Bydgoszczy. Ale to nie koniec worka medali, jakie udało się 2 grudnia zdobyć.

2 grudnia 2012 roku w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski turniej tańca Freestyle. Formacja Game Over ze szkoły tańca Step art również wzięła udział w tym turnieju.

- Wszyscy byli bardzo podekscytowani gdy dojechali na miejsce. Zaczęły się wielkie przygotowania: układanie fryzury, nakładanie makijażu, ostatnie poprawki. Wszyscy troszeczkę się stresowali, ale później dali ponieść się wspaniałej atmosferze panującej na hali, na której odbywał się turniej – relacjonuje Martyna Mazurek z Game Over.

Oprócz występu w kategorii formacji hip-hopowej, poszczególne osoby tańczyły solówki. W turnieju brało udział ponad 300 osób z 16 miast.

Grupa zajęła III miejsce, dodatkowo dziewczyny zdobyły puchary i medale w solowych konkurencjach: Alicja Kogut - II miejsce w solo - inne formy tańca, Patrycja Kieda III miejsce w solo - hip hop, Sylwia Osipowska IV miejsce w solo hip hop, Martyna Mazurek V miejsce w solo - jazz.

Instruktorem Grupy Game Over jest Marzena Górniok.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0