Kultura, rozrywka i edukacja
Filmowa Gala Oskarowa, czyli półkolonie zimowe w MOK-u
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach organizuje półkolonie zimowe dla dzieci. W programie m.in. wycieczka do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, zajęcia teatralne, kreatywne warsztaty artystyczne. Zgłoszenia trwają do 15 stycznia.
Półkolonie zimowe z żorskim MOK-iem pod nazwą Filmowa Gala Oskarowa odbędą się w dniach 18-22 lutego. Są adresowane do dzieci w wieku 6-13 lat.
Na uczestników będą czekały zajęcia filmowe, teatralne i tworzenia plakatów. Dzieci pojadą również do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, parku trampolin i na lodowisko.
Zobacz także
Każdego dnia półkolonie będą trwać od godz. 8.00 do 16.00. Uczestnicy będą mieć zapewnione śniadanie, obiad i podwieczorek. Koszt udziału wynosi 300 zł. Zapisy pod nr tel. 32 4342436, 32 4341993 potrwają do 15 stycznia. Warunkiem zapisu jest dokonanie opłaty oraz wypełnienie karty zgłoszenia, którą można pobrać ze strony internetowej MOK-u.
Atrakcje półkolonii:
- kreatywne warsztaty artystyczne,
- zajęcia filmowe,
- zajęcia z tworzenia plakatów,
- zajęcia teatralne,
- kino,
- lodowisko,
- park trampolin,
- Bal Karnawałowy,
- wycieczka do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
Najwyżej oceniane
-
Okrągły jubileusz pani Magdaleny. Żorzanka skończyła 100 lat!
+10 / -0 -
Jak żorskim uczniom poszła matura? Znamy wyniki
+5 / -0 -
Nauczycielki z "Tischnera" na Cyprze. Szkoliły się tam o inteligencji emocjonalnej
+3 / -0 -
Wakacje w bibliotece - harmonogram zajęć
+1 / -0 -
W SP nr 13 stawiają na sport. Ponad 300 przedszkolaków wzięło udział w festiwalu
+1 / -1
Najczęściej komentowane
-
Matura jako próg… do emigracji? Ekonomista: przyszłość to inwestycja w ludzi, którzy tę przyszłość mogą wymyślić
0 -
Ponad 1,6 mln zł dla szkół w Żorach. Będą nowoczesne pracownie
0 -
Jak żorskim uczniom poszła matura? Znamy wyniki
0 -
Helios zaprasza na lipcowe hity na wielkim ekranie!
0 -
Okrągły jubileusz pani Magdaleny. Żorzanka skończyła 100 lat!
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert