Kultura, rozrywka i edukacja

I miejsce dla szczypiornistek z SP13 w Żorach

W piątek 29 listopada w Łaziskach Górnych odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2002 i młodszych.

W zawodach wzięło udział 6 zespołów (MTS Żory II SP13, MTS Żory I SP17, MOSM Tychy, KS Sośnica Gliwice, UKS PR Ruch Chorzów, SP 6 Łaziska Górne), a mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”.

>>Zobacz galerię: Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

Szczypiornistki z klasy Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szkoły Podstawowej nr 13 Zespołu Szkół nr 6 w Żorach wywalczyły I miejsce. Nasze zawodniczki wywalczyły także wyróżnienia indywidualne.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Piksa z MTS SP13 Żory, a wyróżnioną zawodniczką zespołu MTS SP13 Żory została Sandra Zięba. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, medale i dyplomy, natomiast wszystkie zawodniczki otrzymały napoje i słodycze ufundowane przez organizatora turnieju.