Kultura, rozrywka i edukacja
Kino Kobiet – czerwcowe seanse tylko dla Pań!
Helios zaprasza wszystkie fanki pozytywnych, filmowych spotkań na najbliższą odsłonę cyklu Kino Kobiet. W środę, 21 czerwca o godzinie 18:00 na ekranach kin zagości film „Houria”. Najnowsza produkcja nagradzanej reżyserki Mounii Meddour to pochwała kobiecości, siostrzeństwa, przyjaźni, wolności i uzdrawiającej mocy tańca. Tradycyjnie na Panie czeka także moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy!
Houria jest utalentowaną tancerką, która pragnie zrobić światową karierę w balecie. Całe swoje życie podporządkowuje temu marzeniu. Aby związać koniec z końcem, w dzień pracuje jako sprzątaczka, a w nocy obstawia nielegalne walki. Po jednej z nich, w której wygrywa duże pieniądze, zostaje brutalnie napadnięta. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu, jej dotychczasowy świat rozsypuje się na kawałki. Przestaje mówić i żeby znów tańczyć będzie musiała przejść długą rehabilitację. Jednak Houria nie zamierza się poddać i rozpoczyna fizjoterapię. Tu poznaje kobiety podobnie jak ona poranione przez życie. Wkrótce dzięki nim odzyska pasję i sens życia.
Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w pozytywnym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a ponadto – jest to zawsze świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. Motywem przewodnim czerwcowych spotkań będzie kolor niebieski lub chabrowy.
Zobacz także
Zgodnie z hasłem "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" sieć zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie, bardzo korzystna oferta czeka także na grupy. Szczegóły oraz bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl. Tego seansu nie można przegapić - do zobaczenia na filmowych spotkaniach w kobiecym gronie w kinach Helios!
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
Najwyżej oceniane
-
Okrągły jubileusz pani Magdaleny. Żorzanka skończyła 100 lat!
+10 / -0 -
Jak żorskim uczniom poszła matura? Znamy wyniki
+5 / -0 -
Nauczycielki z "Tischnera" na Cyprze. Szkoliły się tam o inteligencji emocjonalnej
+3 / -0 -
Wakacje w bibliotece - harmonogram zajęć
+1 / -0 -
Matura jako próg… do emigracji? Ekonomista: przyszłość to inwestycja w ludzi, którzy tę przyszłość mogą wymyślić
+0 / -1
Najczęściej komentowane
-
Matura jako próg… do emigracji? Ekonomista: przyszłość to inwestycja w ludzi, którzy tę przyszłość mogą wymyślić
0 -
Ponad 1,6 mln zł dla szkół w Żorach. Będą nowoczesne pracownie
0 -
Jak żorskim uczniom poszła matura? Znamy wyniki
0 -
Helios zaprasza na lipcowe hity na wielkim ekranie!
0 -
Okrągły jubileusz pani Magdaleny. Żorzanka skończyła 100 lat!
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert