zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Pracownica żorskiego muzeum pokaże swoje obrazy w Galerii „Na Starówce”

W Galerii „Na Starówce” w Żorach zostanie zaprezentowana wystawa obrazów, która nie rozpocznie się wernisażem ani nie zakończy finisażem. Odbędzie się za to spotkanie autorskie z malarką.

Reklama

Wystawę pt. „Malarstwo” autorstwa Anny Flagi będzie można oglądać od 8 sierpnia do 4 września w Galerii „Na Starówce” w Żorach. Zamiast wernisażu i finisażu malarka zaprasza na spotkanie autorskie, które odbędzie się 30 sierpnia o godz. 18.00.

Anna Flaga jest artystą malarzem, grafikiem i projektantem 2D. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie w 2000 r. na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Sławomira Karpowicza. Od 2016 roku jest członkiem Polskiego Związku Artystów Plastyków. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, grafiką komputerową, fotografią oraz projektowaniem graficznym 2D. Artystka pracuje w Muzeum Miejskim w Żorach.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy kiedykolwiek próbowano was oszukać fałszywymi sms-ami?Oddanych głosów: 502