Wiadomości
Zmiany w e-sklepie PGG. Wyższy limit na zakup węgla i większa dostępność
Od wczoraj (6 marca) podwyższony został limit węgla, jaki każdy mieszkaniec może zakupić bezpośrednio od PGG w e-sklepie. Limit ten wzrósł do pięciu ton na rok kalendarzowy, a spółka deklaruje większą dostępność sortymentów na "sklepowych półkach"
Kłopoty z zakupem węgla bezpośrednio z kopalni należącej do PGG są niekończącym się tematem. Na problemy klientów odpowiada spółka zwiększeniem limitów zakupu każdego sortymentu dostępnego w e-sklepie z dotychczasowych 3 ton do 5 ton na rok kalendarzowy. PGG obiecuje również większą dostępność sortymentu w tym ekogroszku, który cieszy się największą popularnością, a co za tym idzie, jest najbardziej deficytowym towarem w e-sklepie PGG.
Limit zakupu węgla w sklepie internetowym Polskiej Grupy Górniczej od poniedziałku 6 marca 2023 r. ulega zwiększeniu do pięciu ton na klienta rocznie dla wszystkich sortymentów w e-sklepie, włącznie z węglem workowanym – informuje PGG.
Zobacz także
Gminy nie będą już pośredniczyły w sprzedaży węgla
W marcu powoli dobiega końca realizacja ogólnopolskiego programu dystrybucji węgla opałowego dla mieszkańców za pośrednictwem gmin. Mieszkańcy Rybnika wnioski o zakup węgla po preferencyjnych cenach mogli składać w gminie Lyski. Program oznaczał dla PGG zaangażowanie w dystrybucję 1,3 mln t węgla do niemal 900 gmin w całym kraju, a zakończenie przedsięwzięcia pozwoli na stopniowe odnowienie pełnej oferty węgla w sprzedaży przez internet.
- E-sklep PGG podlega ciągłej modernizacji, wyposażany jest w nowe funkcjonalności, aby ułatwić zakupy wszystkim klientom PGG S.A. Przypominamy, że logowanie odbywa się obecnie przy wykorzystaniu tzw. Węzła Krajowego i elektronicznych narzędzi identyfikacji, jak Profil Zaufany lub przez bankowość internetową. Dzięki temu niemożliwe jest zakładanie kont na fikcyjne osoby lub podszywanie się pod innych klientów, a procedura zmiany danych klienta przebiega dużo prościej niż dotąd - czytamy w komunikacie spółki.
Wkrótce także powiększy się firmowa sieć Kwalifikowanych Dostawców Węgla KDW, licząca dziś 136 sprzedawców. Docelowo liczba składów w całej Polsce ulegnie podwojeniu. Trwają obecnie procedury przetargowe dla firm chętnych do współpracy.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Nowe tablice na drogach w regionie. Do czego będą służyć?
9772 -
Uwaga mieszkańcy: mogą być problemy z temperaturą
4516 -
Karol Nawrocki w regionie: „Nie pozwolę, by ekoterror zniszczył polskie kopalnie”
3339 -
W domu miał śmiercionośny narkotyk. Już został zatrzymany [foto, wideo]
3171 -
Ranking: oto 5 najlepszych fitness klubów w Żorach
2978
Najwyżej oceniane
-
Ponad 40 milionów dofinansowania z KPO dla Żor. Miasto kupi 16 autobusów elektrycznych
+18 / -5 -
"Poszukiwany, który jeździł koleją". Ukrywał się 5 lat, wydano za nim 12 listów gończych!
+6 / -0 -
Pijana przyjechała do pracy... w przedszkolu. Miała ponad 2 promile alkoholu!
+7 / -1 -
Lepszy zjazd z autostrady A1 i połączenie z drogą Racibórz-Pszczyna dalej „na tapecie”. Prezydenci przedstawiali pomysły w Warszawie
+5 / -1 -
Zaatakował ojca i go okradł. Wyrodny syn może trafić za kratki na kilkanaście lat!
+3 / -0
Najczęściej komentowane
-
"Smogowe płuca" po raz pierwszy na żorskim rynku. Instalacja pojawi się 10 lutego
1 -
Ponad 40 milionów dofinansowania z KPO dla Żor. Miasto kupi 16 autobusów elektrycznych
1 -
Pijany kierowca tira w Żorach. Białorusin miał ponad 2 promile!
0 -
"Adoptuj roślinę" - akcja w ramach antysmogowej kampanii
0 -
Statystyki, podziękowania i podsumowania. Żorska policja po odprawie rocznej [zdjęcia]
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert