Daniel Sekuła

Zawodnicy Żorskiej Akademii Koszykówki zdobyli wraz z Kadrą Śląska Mistrzostwo Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Koszykówce Chłopców
0

Zawodnicy Żorskiej Akademii Koszykówki zdobyli z Kadrą Śląska złoto Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Koszykarze Żorskiej Akademii Koszykówki, występujący w barwach Kadry Województwa Śląskiego, zdobyli Mistrzostwo Polski Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Koszykówce Chłopców.

2016-03-01 11:00 Autor: ps, źródło: Żorska Akademia Koszykówki
0

Koszykarze z Żor rozpoczynają przygotowania do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Kadra reprezentacji Śląska rocznika 2002 w ostatnim czasie przebywała na zgrupowaniu w Chybiu. Nie zabrakło tam zawodników Żorskiej Akademii Koszykówki.

2015-07-14 14:10 Autor: mkor, źródło: Żorska Akademia Koszykówki
0

Żorscy koszykarze czwartą drużyną w Polsce!

W ubiegłym tygodniu odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Koszykówce w Sopocie, w których udział wzięli zawodnicy Żorskiej Akademii Koszykówki.

2015-06-13 00:00 Autor: mkor, źródło: Żorska Akademia Koszykówki
0

Koszykarze z Żor zagrają w Wielkim Ogólnopolskim Finale!

W miniony weekend zespoły Żorskiej Akademii Koszykówki uczestniczyły w turniejach Orlik BasketManii rozgrywanych w Sosnowcu i Łodzi.

2015-06-05 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Wybitne dzieci, dumna dyrektor. SP nr 15 ma najlepszych koszykarzy na Śląsku!

Po raz trzeci uczniowie SP nr 15 w Żorach zostali mistrzami Śląska. W finałowych zawodach rozegranych w hali MOSiR-u, zawodnicy Żorskiej Akademii Koszykówki nie mieli sobie równych. W decydującym o tytule meczu wygrali 57:30 (16:10)(20:4)(13:6)(8:10).

2015-04-14 17:19 Autor: Mateusz Kornas
0

Największy sukces młodzieżowej koszykówki

Na półfinale zakończyli udział w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych Energa Basket Cup w Sopocie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15 z Żor. Ostatecznie młodzi koszykarze zajęli 4. miejsce w kraju, co jest historycznym wyczynem dla naszego miasta.

2014-06-17 07:36 Autor: mkor, źródło: mat. pras.