Halowe Mistrzostwa Polski

Sprinterka z Żor obroniła tytuł halowej mistrzyni Polski!
0

Rośnie forma Ewy Swobody. W ostatnich dniach żorzanka wzięła udział w międzynarodowym mityngu Orlen Cup w Łodzi oraz w Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. Na obydwu imprezach stanęła na najwyższym stopniu podium.

2017-02-18 22:00 Autor: df, źródło: PZLA
Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, został Mistrzem Polski Juniorów w skoku w dal
0

Złoto Pawła Dzidy w skoku w dal. Pękła magiczna bariera

Paweł Dzida, zawodnik UKS Czwórka Żory, zdobył w Spale złoty medal w skoku w dal.

2016-02-17 18:30 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Fenomenalna Ewa Swoboda zwyciężyła kolejne zawody - tym razem są to prestiżowe Halowe Mistrzostwa Polski
0

Złoty medal Halowych Mistrzostw Polski dla... Ewy Swobody!

Ewa Swoboda zdobyła złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

2016-02-15 13:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Ewa Swoboda odbiera medal z rąk Ireny Szewińskiej
1

Ewa Swoboda pokazała klasę! W sobotę została mistrzynią Polski seniorek i rekordzistką Europy

Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory ustanowiła halowy rekord Europy juniorek w biegu na 60 m. Ewa Swoboda uzyskała wynik 7,21 s, który jest także nowym rekordem Polski juniorek .

2015-02-23 10:30 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
0

Żorscy lekkoatleci zakończyli sezon halowy

11 medali, Mistrzostwo Polski i rekord Polski to efekt intensywnych przygotowań i dorobek lekkoatletów Klubu UKS Czwórka Żory z sezonu halowego 2012.

2012-03-02 00:00 Autor: Redakcja, źródło: Czwórka Żory