Jastrzębski Węgiel zaprasza chłopców z klas podstawowych IV-VI na treningi siatkarskie w Żorach i Jastrzębiu-Zdroju
0

Jastrzębski Węgiel zaprasza na treningi chłopców z roczników 2003-2005

Jastrzębski Węgiel zaprasza wszystkich chętnych chłopców z roczników 2003-2005 na siatkarskie treningi, które odbywają się w Żorach i Jastrzębiu-Zdroju.

2016-04-02 12:25 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Cztery drużyny MUKS Sari Żory wzięły udział w turniejach KINDER+SPORT i uzyskały bardzo dobre wyniki
0

Młode siatkarki MUKS Sari Żory wzięły udział w turnieju KINDER+SPORT

Przez ostatnie dwa weekendy na siatkarskich boiskach w kategorii TRÓJEK walczyły dziewczyny z klasy V, ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Żorach. Z licznej klasy klub zgłosił cztery zespoły. Młode żorzanki trafiły do grup razem z zespołami z Jastrzębia-Zdroju, Rybnika, Gliwic, Halemby i Świętochłowic.

2016-01-29 14:30 Autor: ps, źródło: MUKS Sari Żory
Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 okazały się bezkonkurencyjne i bez problemu zwyciężyły żorskie mistrzostwa w mini-siatkówce
0

Za nami żorskie mistrzostwa dziewcząt w mini-siatkówce dla szkół podstawowych

20 stycznia odbyły się w żorskiej hali Mistrzostwa Żor w mini-siatkówce dziewcząt dla szkół podstawowych. Wygrała szkoła będąca gospodarzem zawodów.

2016-01-27 10:30 Autor: ps, źródło: sport.zory.pl
Drużyny chłopców ''Sari Żory'' zdobyły podwójne podium na turnieju mini-siatkówki w Rybniku
0

Podwójne podium chłopców z Sari Żory w rybnickim turnieju mini-siatkówki

10 grudnia w Rybniku odbył się turniej mini-siatkówki chłopców klas piątych. W turnieju wzięły udział 23 drużyny, w tym dwa zespoły Szkoły Podstawowej nr 3 "Sari Żory".

2015-12-22 10:00 Autor: ps, źródło: Sari Żory