Octagon Team

Zawodnicy Octagonu Żory zdobyli łącznie trzy medale Pucharu Polski i jeden medal Paris Open 2016
0

Zawodnicy Octagon Żory z medalami Paris Open i Pucharu Polski w jiu-jitsu

Zawodniczka Octagonu Żory, wodzisławianka Sandra Pniak, zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie. Medale Pucharu Polski trafiły również do innych zawodników żorskiego klubu.

2016-05-13 11:18 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
Oprócz kategorii judo kids stworzono także OLD STARS, aby zaktywizować starszą część społeczeństwa do sportów walki
0

Otwarto nową salę Octagon Żory

Octagon Żory z nowym rokiem otworzył całkiem nowy rozdział swojej działalności. 10 stycznia przy ul. Szerokiej odbyło się wielkie otwarcie nowej sali, na które przybyło wielu zaproszonych gości, w tym władze miejskie.

2016-01-14 11:30 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
Dwóch zawodników Octagon Team Żory zdobyło medale Amatorskiej Ligi MMA we Wrocławiu
0

Sukces żorskich zawodników w Amatorskiej Lidze MMA

Reprezentanci Octagon Team Żory po raz kolejny wystartowali w zawodach MMA i znów odnieśli sukcesy. Na turnieju we Wrocławiu zdobyli dwa medale.

2015-12-15 15:00 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
6 medali przywieźli z turnieju judo w Sosnowcu najmłodsi zawodnicy Octagon Team Żory
0

Najmłodsi zawodnicy Octagon Team z medalami na turnieju judo

Po raz kolejny podopieczni Sandry Pniak i Kamila Wójcika wzięli udział w sosnowieckim Turnieju Dzieci i Młodzieży w Judo. Żorzanie z klubu Octagon zdobyli sporo medali.

2015-10-24 08:00 Autor: ps, źródło: Octagon Team
Sukcesy w 2014 roku osiągały również szczypiornistki z MTS-u Żory
0

Sportowcy z Żor nagrodzeni za swoje sukcesy

Na co dzień rywalizują na sportowych parkietach, ringach, boiskach czy ścigają się po bieżni. Wczoraj jednak pojawili się na scenie Domu Kultury, by z rąk Prezydenta Miasta Żory odebrać nagrody za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym osiągnięte w 2014 roku.

2015-04-01 10:30 Autor: wk; źródło: UM Żory
0

Octagon Team zwycięski w Kaliszu

Octagon Team Żory świetnie zaprezentował nasze miasto podczas zawodów w Kaliszu. 9 zawodników wzięło tam udział w lidze A1 na zasadach Muaythai oraz K1.

2015-01-29 19:33 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Octagon Team niepokonany w Krakowie

W minioną sobotę w Krakowie miała miejsce kolejna edycja ligi K1 Battle of Warriors. Wystartowało w niej 3 zawodników żorskiego Octagon Team.

2014-01-28 08:00 Autor: mkor, Karolina Miedzinska