MKS Żory 97 - zdjęcie z 2012 roku
0

MKS na podium i z najlepszym bramkarzem

Drużyna MKS Żory r. 1997 zajęła III miejsce w turnieju halowym w Bieruniu Starym. Nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza rozgrywek otrzymał reprezentant naszego zespołu - Patryk Łaszkiewicz.

2013-02-05 1479 Autor: mk, źródło: MKS Żory
Gepardy Żory ogłaszają nabór
0

Zostań żorskim gepardem!

Zespół Szkół Nr 8 oraz Baseballowy Uczniowski Klub Sportowy „Gepardy Żory” ogłasza nabór kandydatów do klasy IV ( rocznik 2003) i do I klasy gimnazjum Mistrzostwa Sportowego o profilu baseball-chłopcy/softball- dziewczyny.

2013-02-04 3932 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Ewa kończy zwycięski bieg finałowy
0

Spała: Ewa Swoboda ze złotym medalem Mistrzostw Polski Juniorów!

Ewa Swoboda została Halowym Mistrzem Polski Juniorów w biegu na 200 metrów. Zawodniczka UKS-u Czwórki Żory poprawiła rekord życiowy i nie miała sobie równych w biegu finałowym.

2013-02-02 3356 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka
Artus Atlas Tours Żory 2011/2012
0

I liga ALPS: Nasi wreszcie wygrywają

Arturs Atlas Tours Żory wygrał na wyjeździe z Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2. Tym samym żorski zespół przerwał serię trzech kolejnych porażek.

2013-02-01 1390 Autor: mkor, źródło: ALPS Leon Internet