0

Sukces karateków

Młody karateka z Żor zdobył trzecie miejsce na międzynarodowym turnieju karate w Sieradzu. W zawodach wzięło udział prawie 300 zawodników z 6 krajów: Austrii, Czech, Polski, Rosji, Ukrainy i Węgier.

2014-10-13 1979 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
1

MTS Żory zwyciężył na inaugurację

II-ligowy sezon zainaugurowały seniorki MTS-u Żory. W pierwszym meczu zwyciężyły pewnie 40:22 przeciwniczki z Olkusza. W najbliższą sobotę kolejne starcie w żorskiej hali.

2014-10-10 1956 Autor: mkor, źródło: MTS
0

Żorski Bieg Uliczny: zainteresowanie ogromne, zapisy przedłużone

Można jeszcze zapisać się na VII Żorski Bieg Uliczny. Już teraz spłynęło mnóstwo zgłoszeń. Dlatego organizator postanowił przedłużyć zapisy, ale i wprowadzić odpowiedni limit. Bieg wystartuje 12 października.

2014-10-08 2232 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
0

Sukcesy żorskich modelarzy

Członkowie Modelarni lotniczej MOSiR Żory wzięli udział w 29 Mistrzostwach Polski modeli sterowanych mechanicznie. Bardzo dobrze spisali się nasi młodzi modelarze.

2014-10-07 1774 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Kacper Milbrant na najwyższym stopniu podium
0

Żorzanie w kadrze reprezentacji Polski

To dobra wiadomość. Trzech pływaków UKS-u Salmo Żory dostało powołanie do kadry Polski juniorów.

2014-10-07 2204 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Dzida złoty w skoku w dal, a w sprincie jak... Swoboda

Paweł Dzida zdobył złoty medal w skoku w dal na Mistrzostwach Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce. Zawody odbyły się w Zielonej Górze.

2014-10-06 2547 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka Żory
0

Pychowska: zagrają mi Mazurka Dąbrowskiego

- Taki sukces jest dla mnie wiele wart, bo na niego pracowało kilkanaście osób i kilka firm, a ja dzięki dobrym sponsorom mogłam spokojnie oddać się pracy nad mięśniami i moimi przekonaniami - mówi o swoim złocie na Słowacji, Zofia Pychowska.

2014-10-05 2937 Autor: mkor, Barbara Chudek
0

Żorski Jesienny Bieg Przełajowy: wyniki

762 dzieci wzięło udział w Żorskim Jesiennym Biegu Przełajowym. Na terenie Parku Cegielnia w Żorach uczniowie rywalizowali o przepustkę do zawodów rejonowych.

2014-10-04 2466 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Octagon Team wojował w Krakowie

Za nami kolejna edycja ligii K1 Battle of Warriors. W rozegranych w Krakowie zawodach wzięli udział zawodnicy żorskiego Octagon Team. Drużynowo zajęli II miejsce, a jak spisali się poszczególni zawodnicy?

2014-10-02 2393 Autor: mkor, źródło: Octagon Team