0

Gepardy minimalnie przegrywają z Zajcki Ljubljana

W ramach turnieju klasyfikacyjnego do Pucharu Europy, żorskie Gepardy zmierzyły się z Zajcki Ljubljana i ostatecznie przegrały 6:8.

2015-06-20 1420 Autor: mkor, źródło: Gepardy Żory
0

Zakończenie sezonu Żorskiej Amatorskiej Ligi Orlika

W ubiegłym tygodniu zakończono drugi sezon rozgrywek Żorskiej Amatorskiej Ligi Orlika, która na starcie zgromadziła 11. zespołów (163 zawodników).

2015-06-20 1743 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Szczypiornistki na medal

W ubiegłym tygodniu odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt rocznika 2002 i 2000 „Mielno Cup 2015”.

2015-06-20 2124 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
1

Bolesna porażka Gepardów z gospodarzem turnieju

Żorskie Gepardy poniosły kolejną porażkę na turnieju klasyfikacyjnym do Pucharu Europy. Tym razem przegrali z gospodarzami, BK Olimpija Karlovac.

2015-06-18 1373 Autor: mkor, źródło: Gepardy Żory
0

Karate: medal za medalem

Po dziesięciu medalach zdobytych na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej i zawodach w Wodzisławiu żorscy karatecy wywalczyli kolejne trofea.

2015-06-18 1592 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Niedziela na sportowo

MOSiR Żory po raz kolejny organizuje akcję pt. „Dzielnice na start!”, która odbędzie się 21 czerwca (niedziela).

2015-06-17 1321 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Bezpłatne zajęcia sportów ekstremalnych w wakacje!

Już w te wakacje będą odbywały się bezpłatne zajęcia szkoleniowo-edukacyjne z jazdy na bmx, hulajnodze, rolkach czy deskorolce.

2015-06-17 1698 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Klub Kolarski Żory nie zwalnia tempa

Zawodnicy Klubu Kolarskiego Żory wzięli udział w niedawno zakończonych Mistrzostwach Śląska w kolarstwie szosowym i zdobyli aż pięć medali.

2015-06-17 2602 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej i Ringo za nami

Dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta w ubiegłym tygodniu odbył się Integracyjny Turniej Piłki Nożnej i Ringo na obiektach sportowych ZSS w Żorach.

2015-06-17 1669 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Nieudany początek turnieju. Gepardy przegrywają z Leksand Sweden

W ramach turnieju klasyfikacyjnego do Pucharu Europy, żorskie Gepardy zmierzyły się z Leksand Sweden.

2015-06-17 1537 Autor: mkor, źródło: mat. pras.