Zawodnicy UKS Czwórka Żory zdobyli trzy złote medale Halowych Mistrzostw Śląska w Brzeszczach
0

Potrójny złoty medal zawodników UKS Czwórka Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska Juniorów

Trzy złote medale zdobyli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska Juniorów w biegach sprinterskich i skokach, które odbyły się 24 stycznia w Brzeszczach.

2016-01-30 2025 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory
Cztery drużyny MUKS Sari Żory wzięły udział w turniejach KINDER+SPORT i uzyskały bardzo dobre wyniki
0

Młode siatkarki MUKS Sari Żory wzięły udział w turnieju KINDER+SPORT

Przez ostatnie dwa weekendy na siatkarskich boiskach w kategorii TRÓJEK walczyły dziewczyny z klasy V, ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Żorach. Z licznej klasy klub zgłosił cztery zespoły. Młode żorzanki trafiły do grup razem z zespołami z Jastrzębia-Zdroju, Rybnika, Gliwic, Halemby i Świętochłowic.

2016-01-29 3014 Autor: ps, źródło: MUKS Sari Żory
Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 okazały się bezkonkurencyjne i bez problemu zwyciężyły żorskie mistrzostwa w mini-siatkówce
0

Za nami żorskie mistrzostwa dziewcząt w mini-siatkówce dla szkół podstawowych

20 stycznia odbyły się w żorskiej hali Mistrzostwa Żor w mini-siatkówce dziewcząt dla szkół podstawowych. Wygrała szkoła będąca gospodarzem zawodów.

2016-01-27 1719 Autor: ps, źródło: sport.zory.pl
Siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrają 30 stycznia pokazowy trening w żorskiej hali. Wstęp wolny
0

Trening pokazowy siatkarzy Jastrzębskiego Węgla w żorskiej hali

Siatkarska drużyna seniorów Jastrzębskiego Węgla zaprasza na pokazowy trening, który odbędzie się w Żorach.

2016-01-26 2218 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
15-17 stycznia odbył się doroczny konwent trenerów, w którym udział wzięli trenerzy UKS Football Academy Żory
0

UKS Football Academy Żory na dorocznym konwencie trenerskim

Trenerzy żorskiego klubu UKS Football Academy zjawili się na dorocznym konwencie trenerskim, który odbył się w dniach 15-17 stycznia.

2016-01-25 2371 Autor: ps, źródło: UKS Football Academy Żory
Od 2 lutego ruszy szkółka łyżwiarska dla dorosłych, zorganizowana przez żorski MOSiR
0

Ruszyła szkółka łyżwiarska dla dorosłych

Żorski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz pierwszy organizuje szkółkę łyżwiarską dla osób dorosłych. Dotychczas z oferty korzystały dzieci.

2016-01-24 2165 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Młodzi lekkoatleci UKS Czwórka Żory z dobrymi wynikami wystąpili na zawodach w Brzeszczach i Ostrawie
0

Dobry występ zawodników UKS Czwórka Żory na zawodach lekkoatletycznych

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Czwórka Żory wystąpili 10 stycznia na zawodach lekkoatletycznych w Brzeszczach, a niemal tydzień później wybrali się na zawody do Ostrawy, gdzie bardzo dobrze się zaprezentowali. Kolejne zawody już 24 oraz 30 stycznia.

2016-01-21 3420 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory
Za nami baseballowy turniej Żory CUP 2016, w którym wzięło udział ponad 100 zawodników z dziewięciu drużyn polskich i zagranicznych
0

Za nami III Noworoczny Turniej Baseballowy Żory CUP 2016

W minioną niedzielę w Hali Sportowej MOSiR-u w Żorach zawitało 9 zespołów baseballowych złożonych z młodych zawodników w wieku 7-12 lat, którzy wzięli udział w turnieju organizowanym m.in. przez Klub Gepardy Żory.

2016-01-20 2562 Autor: ps, źródło: Gepardy Żory
Mateusz Mleczko, zawodnik żorskich Gepardów, został powołany do sędziowania Mistrzostw Małej ligi regionu Europy i Afryki
1

Żorzanin powołany do sędziowania Mistrzostw Małej Ligi regionu Europy i Afryki

Zawodnik BUKS Gepardy Żory, Mateusz Mleczko, został powołany do sędziowania Mistrzostw Małej Ligi regionu Europy i Afryki.

2016-01-18 4427 Autor: ps, źródło: GOZBall
Pierwsze zajęcia szkółki łyżwiarskiej za nami. 77 osób uczyło się jeździć lub doskonaliło jazdę na łyżwach