Siatkarze z LO nr 3 im. Zbigniewa Herberta wygrali licealiadę w Ostródzie
0

Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Żorach zwycięzcami ogólnopolskiej licealiady siatkarskiej

W miniony weekend uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach rywalizowali w XV Ogólnopolskiej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców OSTRÓDA 2016.

2016-05-31 3159 Autor: ps, źródło: III LO
MKS Żory zdobył w ostatnich dwóch meczach sześć punktów zwyciężając 7:0 w derbowym spotkaniu z Jednością Rogoźna
0

A klasa: MKS Żory z kompletem punktów i ze zwycięstwem w miejskich derbach

W minionym tygodniu rozegrane zostały dwie kolejki A klasowych rozgrywek. Komplet punktów zdobyła drużyna MKS-u Żory, która zwyciężyła z Jednością Rogoźna aż 7:0.

2016-05-30 2506 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Ponad 100 młodych uczestników wzięło udział w I Żorskim Biegu Przedszkolaka
0

Ponad 100 najmłodszych mieszkańców wzięło udział w „I Żorskim Biegu Przedszkolaka”

W żorskich biegach biorą udział zarówno dorośli, młodzież oraz uczniowie, ale od tego roku również i przedszkolaki. „I Żorski Bieg Przedszkolaka” już za nami. Odbył się 20 maja w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”.

2016-05-29 2335 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Wiktoria Trzeciak zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej ISM Sobota zdobywając w rundzie finałowej dwa srebrne medale
0

UKS Salmo Żory: za nami runda finałowa ISM Sobota w Cieszynie

Za nami finałowa, IV runda zawodów ISM Sobota w Cieszynie, w której udział wzięli młodzi pływacy Uczniowskiego Klubu Sportowego Salmo Żory.

2016-05-28 2280 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
0

Co za początek sezonu! Ewa Swoboda z rekordem Polski U20

W świetnym stylu rozpoczęła sezon na otwartym stadionie żorzanka Ewa Swoboda. Podopieczna Iwony Krupy podczas zawodów w austriackim St. Polten przebiegła 100 metrów w czasie 11.18 sekundy - to najlepszy wynik osiągnięty przez reprezentantki Polski na 100 metrów od 1986 roku, a zarazem nowy rekord Polski juniorek!

2016-05-27 3342 Autor: wk; źródło: UM Żory
Halowa Liga Biznesu wkracza w decydującą, finałową fazę rozgrywek
0

Liga Mistrzów dla zakładów pracy wkracza w decydującą fazę rozgrywek

W rozgrywkach dla zakładów pracy „DECATHLON Business Champions League” po turniejach kwalifikacyjnych nadszedł czas na turnieje grupowe, które zostały rozegrane w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Bogumińskiej 8 (stadion MOSiR Centrum). W turnieju bierze udział drużyna z Żor.

2016-05-27 2175 Autor: ps, źródło: organizator
Plakat promujący bezpłatne zajęcia fitness, które już 28 maja odbędą się w żorskiej hali
0

Sobotni fitness z okazji Dnia Matki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach z okazji Dnia Matki zorganizował bezpłatne zajęcia fitness w żorskiej hali.

2016-05-25 3547 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Dobiegła końca trzecia edycja Żorskiej Amatorskiej Ligi Orlika. Rozgrywki wygrała ponownie drużyna ''BA-HA Provita Żory''
0

Za nami trzeci sezon rozgrywek Żorskiej Amatorskiej Ligi Orlika

W piątek 20 maja zakończono trzeci sezon rozgrywek „Żorskiej Amatorskiej Ligi Orlika”. Rozgrywki zorganizowane wspólnie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach oraz amatorską drużynę „BAHA-Provita Żory” zgromadziły na starcie 172 zawodników z 12 zespołów

2016-05-24 2485 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Troje zawodników UKS-u Salmo Żory wzięło udział w międzynarodowych zawodach w Kędzierzynie-Koźlu
0

UKS Salmo Żory: cztery medale na zawodach w Kędzierzynie-Koźlu

W miniony weekend odbyły się VII Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Kędzierzyna-Koźla w pływaniu - „Koziołki Pływackie 2016”, na których nie zabrakło żorskiego klubu UKS Salmo Żory.

2016-05-22 2329 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory