Ewa Swoboda:
1

Ewa Swoboda: "Nie mam już sił. Mam dosyć"

Ewa Swoboda pobiegła w Pucharze Świata w biegu na 100 m. Nie była zadowolona z wyniku i dała bardzo emocjonalny wywiad Telewizji Polskiej.

2018-07-16 7017 Autor: szuM
Przed nami XI Żorski Bieg Uliczny
0

Już w październiku rozpocznie się kolejna edycja Żorskiego Biegu Ulicznego. W tym roku limit uczestników zwiększono do 990 osób.

2018-07-12 2261 Autor: szuM
Gepardy Żory z Mistrzostwem Polski Juniorów Młodszych
0

Młodzi żorscy baseballiści zdobyli złoto w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, które odbyły się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

2018-07-11 4072 Autor: szuM; źródło: Gepardy Żory
Rowerowe ABC, czyli zabawa przez naukę
0

Akcja Lato 2018 ruszyła pełną parą. Część wydarzeń już za nami ale kilka - w tym Rowerowe ABC - czeka nas w najbliższych dniach.

2018-07-10 1604 Autor: szuM
Piłkarki ręczne MTS-u Żory na turnieju w Lubece
0

Zawodniczki MTS-u Żory wzięły udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej w Lubece. Odpadły dopiero w ćwiećfinale.

2018-07-09 3108 Autor: szuM
Sukces żorskich pływaków na Mistrzostwach Polski
0

Podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Olsztynie Jakub Śliwka został trzykrotnym Mistrzem Polski. Pozostali młodzi pływacy z Żor także zajęli wysokie miejsca.

2018-07-07 2523 Autor: szuM
Akcja lato 2018: co czeka nas w lipcu?
0

Podczas Akcji Lato czeka nas cały wachlarz wydarzeń. Aż do połowy lipca będziecie mogli korzystać z wyjazdów, atrakcji związanych z tańcem, rowerami, tenisem czy siatkówką plażową.

2018-07-05 2291 Autor: szuM
Wakacyjna Zumba: bezpłatne zajęcia dla każdego
0

Jeśli chcieliście nauczyć się jakiegoś egzotycznego tańca to będziecie mieli taką okazje. Zajęcia Zumby rozpoczną się już w następnym tygodniu.

2018-07-04 1975 Autor: szuM
2 medale Ewy Swobody na Mistrzostwach Polski
0

Ewa Swoboda zdobyła 2 złote medale podczas Lekkoatletycznych Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Pierwszy indywidualnie, drugi w sztafecie.

2018-07-03 2481 Autor: szuM
Medale młodzieżowych drużyn ŻAK-u Żory
0

2 mistrzostwa i 2 wicemistrzostwa to wynik Żorskiej Akademii Koszykówki w minionym sezonie. W przyszłym sezonie zagra aż 12 drużyn młodzieżowych z Żor.