Pewna wygrana. MTS Żory liderem I ligi
0

W sobotę szczypiornistki MTS-u Żory pokonały we własnej hali zespół MKS-u Karkonosze-Jelenia Góra 37:13. Dzięki pewnemu zwycięstwu zawodniczki z Żor są aktualnie liderkami grupy B I ligi kobiet.

2022-11-28 2513 Autor: KB
Ironman 70.3. Sabina Bartecka w światowej czołówce
0

Swój debiut na triathlonowych Mistrzostwach Świata 70.3 Ironman zaliczyła Sabina Bartecka. Zawodniczka z Żor zaliczy go do udanych. Żorzanka zajęła 13. miejsce w swojej kategorii, wśród 262 zawodniczek.

2022-11-24 5595 Autor: KB, źródło: UM Żory
Z Katowicami o kolejne punkty. W niedzielę mecz 3 ligi koszykówki
0

W najbliższą niedzielę (20 listopada) koszykarze MUKS Sari Żory podejmą na własnym parkiecie UKS SP27 Katowice. Będzie to mecz 6. kolejki 3 Ligi koszykówki mężczyzn.

2022-11-16 2502 Autor: KB
Porażka na własnym boisku. LKS gorszy od Polonii Marklowice
0

Niespodziewanej porażki doznali piłkarze LKS-u Baranowice-Żory, którzy w meczu 14. kolejki podejmowali Polonię Marklowice. Niżej notowany rywal pokonał zawodników z Baranowic na ich boisku 3:1. Porażka oznacza spadek w ligowej tabeli, aktualnie LKS zajmuje 6. miejsce.

2022-11-14 2208 Autor: KB
Sukces pływaków na Otylia Swim Cup. Uczniowie wrócili do Żor z medalami
0

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Otylii Jędrzejczak w Żorach wzięli udział w międzynarodowym turnieju pływackim Otylia Swim Cup. Udział w zawodach mogą zaliczyć od udanych, do Żor wrócili z kilkoma medalami.

2022-11-07 4528 Autor: KB
Będą stypendia dla sportowców. Wnioski do końca listopada
0

Miasto Żory tradycyjnie już przyzna stypendia dla najlepszych sportowców. Mogą otrzymać je osoby, które odnoszą sukcesy na szczeblu krajowym i międzynarodowym i na co dzień mieszkają i trenują w Żorach. Wnioski można składać do 30 listopada.

2022-11-03 2393 Autor: KB, źródło: UM Żory
MTS Żory kolejny raz wygrywa. Pewne zwycięstwo w Pietrowicach Wielkich
0

Szczypiornistki MTS-u Żory po raz kolejny udowodniło swoją dobrą dyspozycję w tym sezonie. Zawodniczki z Żor pokonał na wyjeździe Start Pietrowice Wielkie 34:21 i na ten moment z kompletem punktów zajmują drugie miejsce w tabeli.