W dniach 6 i 20 lipca oraz 3 i 17 sierpnia w Parku Cegielnia w Żorach odbędą się darmowe szkolenia dla dzieci i młodzieży w zakresie jazdy na rolkach, hulajnodze oraz deskorolce.

2023-06-29 809 Autor: kb
Start Mszana w
0

Start Mszana w "okręgówce". KS przegrywa w karnych

Tym razem się nie udało. KS Baranowice-Żory w przyszłym sezonie nadal będą występować w rybnickiej A-klasie. W finałowym meczu barażowym lepsi po karnych okazali się zawodnicy Startu Mszana.

2023-06-23 1190 Autor: kb
Siatkówka plażowa. MUKS Sari mistrzyniami śląska!
0

Zawodniczki MUKS Sari Żory zostały Mistrzyniami Śląska w siatkówce plażowej. Finałowe zawody zostały rozegrane w Dąbrowie Górniczej.

2023-06-20 460 Autor: KB, źródło: UM Żory
Wygrana po karnych. KS Baranowice-Żory bliżej
0

Wygrana po karnych. KS Baranowice-Żory bliżej "okręgówki"

Po ostatnim strzale w serii jedenastek kibice z Żor mogli świętować awans do finałów baraży o klasę okręgową. KS Baranowice-Żory po karnych pokonał Płomień Ochojec.

2023-06-20 689 Autor: KB, źródło: UM Żory
Silherovice Trophy. MKS Żory najlepsi!
0

Dwie drużyny MKS-u Żory wzięły udział w turnieju Silherovice Trophy 2023. Jedna z nich wróciła do Żor z pucharem.

2023-06-20 939 Autor: kb
Sukces młodych. MKS Żory mistrzem Śląska!
0

Młodzi zawodnicy MKS-u Żory, a jednocześnie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków z Żor zostali Mistrzami Śląska!

2023-06-16 1903 Autor: kb
Piłka nożna: Tenneco Rybnik ponownie najlepsze w Business Champions League 2023
0

Drużyna Tenneco Rybnik po raz trzeci z rzędu wygrała rozgrywki Business Champions League.

2023-06-15 989 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
To jeszcze nie koniec. KS Baranowice-Żory zagra w barażach o
0

To jeszcze nie koniec. KS Baranowice-Żory zagra w barażach o "okręgówkę"

W ostatniej kolejce sezonu KS Baranowice-Żory pokonał Start Mszanę 7:1 i zagra w barażach o awans do klasy okręgowej. Rywalem zespołu z Żor będzie Płomień Ochojec.

2023-06-12 1814 Autor: KB, źródło: UM Żory
Lider za mocny, Polonia Marklowice także. KS Baranowice-Żory zalicza dwie porażki
0

Kolejne dwa spotkania za zespołem KS-u Baranowice-Żory. W niedzielę KS przegrał z liderem, Ruchem Stanowice, natomiast wczoraj lepsi okazali się zawodnicy z Marklowic. Przed piłkarzami KS-u ostatni, decydujący mecz.

2023-06-09 774 Autor: kb
Turniej o Puchar Prezydenta. Żorscy policjanci celebrują zwycięstwo!
0

Policjanci z Żor zdobyli 1. miejsce w „Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Żory”. Turniej odbył się wczoraj (4 czerwca).