III Żorski Bieg Ogniowy przeszedł do historii

Trzeci już Bieg Ogniowy cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem wśród biegaczy. Na mecie pojawiło się ich bowiem ponad 600. Najlepszy okazał się Tomasz Kawik z Brennej, który pokonał 5-kilometrową trasę biegu w czasie 15:53 minut. Zobacz
2015-05-14 3367 Autor: Mateusz Malaca
Żorzanki niepokonane w turnieju barażowym o awans do I ligi!

Wynikiem 32:17 wygrały dzisiejszy mecz niezrównane szczypiornistki MTS-u Żory. Pokonując MTS Kwidzyn żorzanki przypieczętowały swój awans do I ligi jako najlepsze w turnieju barażowym. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania! Zobacz
2015-05-10 3652 Autor: Wioleta Kurzydem
MTS Żory zrobił pierwszy krok do awansu!

W znakomitym stylu żorskie piłkarki ręczne pokonały rywalki z GMTS Sparta Gubin i zakończyły mecz wynikiem 31:20. Tym samym żorzanki są o krok bliżej do awansu na parkiety I ligi. Zobaczcie fotorelację z tego spotkania! Zobacz
2015-05-08 4325 Autor: Wioleta Kurzydem
Octagon Team Żory na zawodach Judo w Sosnowcu

Sześciu młodych zawodników żorskiego Octagonu Team przywiozło medale z Wojewódzkiego Turnieju Judo Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci. To podopieczni Sandry Pniak i Kamila Wójcika. Zobacz
2015-05-05 1512 Autor: mat. pras.
MTS Żory: zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu

Swoją znakomitą formę potwierdziły w środowy wieczór szczypiornistki MTS-u Żory wygrywając mecz z KS „Zgoda” Ruda Śląska 31:17. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania! Zobacz
2015-04-23 3550 Autor: Wioleta Kurzydem
Mistrzostwa Żor Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt

9 szkolnych, dziewczęcych reprezentacji walczyło o tytuł najlepszej w piłce ręcznej. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 13. Zobacz
2015-03-27 2254 Autor: mat. pras.
Gimnazjalne Mistrzostwa Żor w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Pięć dziewczęcych zespołów wzięło udział w Gimnazjalnych Mistrzostwach Żor w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zwyciężyło Gimnazjum nr 6, które będzie reprezentować miasto w zawodach rejonowych. Zobacz
2015-03-13 1646 Autor: MOSiR Żory
UKS Salmo Żory z tytułem wicemistrza, Jaworski mistrzem Polski

Znakomicie dla żorskich pływaków zakończyły się pływackie zimowe Mistrzostwa Polski 14-latków. Szymon Jaworski zdobył tytuł mistrza Polski, a sztafeta chłopców sięgnęła po srebrny medal. Zobacz
2015-03-11 1770 Autor: mat. pras.
Żory: XXI Otwarte Mistrzostwa Śląska w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

1 marca w Hali Sportowej MOSiR w Żorach odbyły się XXI Otwarte Mistrzostwa Śląska w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, w których wzięło udział ponad 60 zawodników, w tym kilku spoza granic naszego kraju. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia. Zobacz
2015-03-04 2260 Autor: MOSiR Żory
XVI Międzyszkolne Mistrzostwa Żor w Pływaniu

Około 450 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich wzięło udział w Międzyszkolnych Mistrzostwach Żor w Pływaniu. Najlepsi wywalczyli przepustkę do zawodów rejonowych. Zobacz
2015-03-03 2672 Autor: Piotr Chmiel