Gimnazjum nr 4

Nabór do klasy o profilu piłki ręcznej
0

Miejskie Towarzystwo Sportowe oraz Gimnazjum nr 4 w Żorach ogłasza nabór uzupełniający do klasy Mistrzostwa Sportowego o profilu piłki ręcznej z poszerzonym językiem angielskim.

2011-06-09 00:00 Autor: Redakcja
Zwycięska reprezentacja dziewcząt
0

Mistrzostwa gimnazjalnych lekkoatletów

W żorskich lekkoatletycznych zmaganiach gimnazjów najlepsze okazało się Gimnazjum nr 4 i jego sportowcy będą reprezentować miasto podczas zawodów rejonowych w Rybniku.

2011-05-11 00:00 Autor: Redakcja
Remigiusz Kolawa zdobył dla Żor pierwsze medale
0

Zdobył pierwszy medal w historii Żor

Remigiusz Kolawa, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Salmo”, jako pierwszy w historii pływania sportowego w Żorach, zdobył medal w kategorii Junior 14 lat. Na podium ostatnich Mistrzostw Śląska Juniorów 14, 15, 16-18 lat, które odbyły się w Gliwicach stawał aż cztery razy.

2011-02-28 00:00 Autor: Redakcja
Zwyciężczynie Miejskich Zawodów Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
0

Gimnazjalistki z dwójki nie miały sobie równych

W Miejskich Zawodach Piłki Siatkowej Gimnazjum numer 2 odniosło podwójny sukces. Najpierw etap miejski wygrali chłopcy a dwa dni później dziewczęta.

2011-02-21 00:00 Autor: Redakcja

Sukcesy żorskiej 4

Zawodnicy "Uczniowskiego Klubu Sportowego Czwórka" z gimnazjum nr 4 zdobyli kolejne medale.

2011-01-13 00:00 Autor: Redakcja