Mundial: Żory mają swoich mistrzów świata

Mundial dla najmłodszych zorganizowano w Żorach. Wzięli w nim udział uczniowie z rocznika 2001 i mł. Łącznie wystartowało sześć drużyn, którym przypisano nazwy narodowych reprezentacji. Nie wiemy jeszcze kto najlepszy okazał się na boiskach w Brazylii, ale wiemy, która ekipa zwyciężyła w naszym mieście.

2014-07-04 20:33 Autor: mkor, źródło: MOSiR
0

Miśkowiec najlepszy w tenisie stołowym

Jerzy Miśkowiec wygrał turniej tenisa stołowego w kategorii powyżej 20 lat organizowany przez MOSiR Żory. Rywalizacja toczyła się też w młodszych grupach wiekowych.

2013-08-16 00:00 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
0

Mistrzostwo Śląska żorskich uczniów i to w jakim stylu!

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 13 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach zostali mistrzami Śląska! Okazali się najlepsi podczas Wojewódzkiego Finału rozgrywek Halowa Polska w kategorii Futsal Junior. Zawody rozegrano w Miedarach.

2013-03-15 00:00 Autor: mkor, Mieczysław Jakubowski
Drużyna MKS SP – 13 Żory rocznika 2001
0

MKS SP-13: drugie miejsce w pucharze Tymbarku

Drużyna piłkarzy Młodzieżowego Klubu Sportowego z SP-13 zajęła drugie miejsce w XI Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku

2011-05-17 00:00 Autor: Redakcja