MKS

0

Mistrzostwo Śląska żorskich uczniów i to w jakim stylu!

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 13 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach zostali mistrzami Śląska! Okazali się najlepsi podczas Wojewódzkiego Finału rozgrywek Halowa Polska w kategorii Futsal Junior. Zawody rozegrano w Miedarach.

2013-03-15 00:00 Autor: mkor, Mieczysław Jakubowski
MKS SP-13 Żory
0

MKS: III miejsce w turnieju o Puchar Wielgusa

Reprezentanci Młodzieżowego Klubu Sportowego z SP-13 odnieśli kolejny sukces. W miniony piątek zdobyli III miejsce w Mistrzostwach Polski dzieci do lat 11.

2011-05-22 00:00 Autor: Redakcja
Drużyna MKS SP – 13 Żory rocznika 2001
0

MKS SP-13: drugie miejsce w pucharze Tymbarku

Drużyna piłkarzy Młodzieżowego Klubu Sportowego z SP-13 zajęła drugie miejsce w XI Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku

2011-05-17 00:00 Autor: Redakcja
Drużyna MKS
0

MKS: trampkarze grali w futsal

W hali sportowej MOSiR-u odbył się turniej futsalu trampkarzy rocznika 2001. Miejsce pierwsze wywalczyła drużyna Ruchu Chorzów, nasi zawodnicy uplasowali się na pozycji siódmej.

2011-03-21 00:00 Autor: Redakcja