Rower Żory

Zasłonił twarz i ukradł rower spod Pałacu. Policjanci zatrzymali go po pościgu
W czwartek (27 marca) mundurowi zauważyli mężczyznę poruszającego się rowerem, tzw. "damką" z zasłoniętą kominem twarzą. Okazało się, że wcześniej mężczyzna ten ukradł rower spod Pałacu Baranowice. Rowerzysta widząc policję rozpoczął ucieczkę, ale po pościgu udało się go zatrzymać.
2025-03-31 12:23
Szukasz roweru lub hulajnogi? Być może jest na komendzie
Żorska policja informuje o zabezpieczonych podczas czynności jednośladach. Rower i hulajnoga nie figurują w bazie rzeczy utraconych w wyniku przestępstwa. Jeśli któryś z jednośladów jest wasz możecie skontaktować się z policją.
2023-03-29 09:00
Kręć kilometry dla Żor! Do zdobycia atrakcyjne nagrody
Jeśli jeszcze nie dołączyliście do walki o Puchar Rowerowej Stolicy Polski , to czas najwyższy pobrać aplikację Aktywne Miasta, wybrać Żory z listy miast i dołączyć do rywalizacji, która potrwa przez cały czerwiec. Na najlepszych czekają nagrody rzeczowe! Ponadto miasto przygotowało szereg imprez i atrakcji dla mieszkańców.
2021-06-01 09:21
Rusza nowy sezon rowerów miejskich w Żorach. Korzystacie?
Wypożyczalnia rowerów miejskich GeoVelo rozpoczyna nowy sezon w Żorach! Rowery czekają w 28 lokalizacjach.
2021-03-26 08:25
Żory znów rywalizują o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
Kilkadziesiąt miast powalczy w tym roku o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Żory już po raz drugi biorą udział w zabawie i zachęcają do pobrania aplikacji „Aktywne Miasta”. Rywalizacja już w czerwcu, a z pierwszym dniem wiosny ruszył oficjalny trening.
2021-03-22 12:35Najczęściej czytane
-
[AKTUALIZACJA] Sytuacja opanowana. Trwa dogaszanie
25073 -
Pożar na Kolejowej: seria wybuchów, zniszczone budynki i ewakuacja mieszkańców. Zatrzymano 33-latka [wideo]
22822 -
Powstanie nowy park handlowy w Żorach. Ten ma być "największy w regionie"
15725 -
Woda na Rajskiej Fali najcieplejsza w regionie. Internauci zabrali głos
11426 -
Zadbaj o zdrowie swojego mózgu. Weź udział w projekcie
8208
Najczęściej komentowane
-
Powstanie nowy park handlowy w Żorach. Ten ma być "największy w regionie"
2 -
Wypadek na Szczejkowickiej. 76-latek najechał na 79-letniego rowerzystę
1 -
Kolejny Żorek w Żorach. Przy Rajskiej Fali zobaczymy Plażowicza [FOTO, WIDEO]
1 -
Fala imigrantów w Żorach? W sieci krąży niepokojące wideo, to fake news!
0 -
Oficer prasowy czujny po służbie. Odnalazł skradziony rower
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert