Letni Festyn Dzielnicy Sikorskiego odbył sie w minioną sobotę. Jak zwykle nie brakowało atrakcji.

2013-06-24 00:00 Autor: km, źródło: materiały prasowe

W czwartek, 13 czerwca w ramach akcji „Dzieci – Dzieciom” w klubie Rebus można było usłyszeć wakacyjne dźwięki dzięki zespołom Rytmus i Małolaty ze Szkoły Podstawowej nr 15 z Żor.

2013-06-18 07:42 Autor: km; źródło: materiały prasowe
0

Z podwórka na stadion: dominacja żorzan

Szkoła Podstawowa nr 17 wygrała finału powiatowego turnieju dzieci rocznika 2003 i młodsi, i to jej uczniowie będą reprezentować podokręg Rybnik w finale wojewódzkim. II miejsce zajęła Szkoła nr 15.

2013-06-03 00:00 Autor: mkor, Mieczysław Jakubowski
0

Mistrz Ortografii Województwa Śląskiego 2013

Pod koniec kwietnia poznano „Mistrza Ortografii Województwa Śląskiego 2013”, zaszczytny tytuł zdobyła Daria Grzelak ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wodzisławiu Śląskim.

2013-05-06 00:00 Autor: km, źródło: materiały prasowe
0

SP15: warsztat tkacki

Żorskie Stowarzyszenie Edukacyjno – Kulturalne zaprasza na warsztat artystyczny pt. „Warsztat tkacki”.

2013-04-25 00:00 Autor: km, źródło: materiały prasowe
SP15: I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo - Ekologicznym
0

Szkoła Podstawowa nr 15 z Żor zajęła I miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym pod hasłem „Przyrodnicza wędrówka po województwie śląskim”.

2013-04-16 00:00 Autor: km, źródło: materiały prasowe
Najlepsza drużyna na Śląsku
0

Koszykarskie mistrzostwo Śląska!

Ogromny sukces żorskiej koszykówki. Uczniowie z SP nr 15 w Żorach okazali się najlepsi w mistrzostwach Szkół Podstawowych ENERGA Basket Cup 2013. To największy tego typu turniej koszykówki w Polsce.

2013-04-11 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
''Złoci'' chłopcy ze SP nr 15
0

Uczniowie z 15-stki potwierdzają talent. Deklasacja

Byli faworytami i nie zawiedli. Młodzi koszykarze ze Szkoły Podstawowej nr 15 pewnie wygrali rozgrywki półfinałowe mistrzostw Śląska w koszykówce.

2013-03-29 00:00 Autor: mkor, źródło: Hawajskie Koszule
SP 15: metoda dobrego startu plus regionalizm na żywo
0

Szkoła Podstawowa nr 15 w Żorach, na czele z doradcami metodycznymi – Jadwigą Tabor i Urszulą Niechoj zapraszają na ciekawe szkolenie dla nauczycieli oraz lekcje regionalizmu dla uczniów.

2013-01-17 00:00 Autor: Karolina Miozga, źródło: materiały prasowe
SP15: wojewódzki sukces młodego recytatora
0

Uczeń Szkoły Podstawowej nr 15 w Żorach został laureatem XII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego, który miał miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku.

2012-04-19 00:00 Autor: dk