ALPS: Artus Atlas Tours ulega liderowi

Artus Atlas Tours Żory doznał drugiej w tym roku porażki. Tym razem nasi siatkarze musieli uznać wyższość Jedynki Jankowice II.

Na hali w Jankowicach Rybnickich początkowo wydarzenia przybrały niespodziewany obrót. Gospodarze fatalnie rozpoczęli mecz, co wykorzystali żorzanie wygrywając pierwszego seta 25-18.

Kolejne partie przebiegały już jednak pod dyktando lidera I ligi ALPS Leon Internet. Jedynka Jankowice II wygrała pozostałe 3 sety nie pozostawiając gościom żadnych złudzeń.

Obecnie siatkarze Artus Atlas Tours Żory w stawce dwunastu zespołów zajmują 10. miejsce. Następny mecz rozegrają 29 stycznia. Wtedy zmierzą się na wyjeździe z przedostatnim w tabeli VT Nędza. Emocji nie powinno zabraknąć.

Jedynka Jankowice II - Artus Atlas Tours Żory 3-1 (18-25, 25-21, 25-17, 25-19)