Duży sukces nastolatka z Żor!

2014-08-10, Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Kamil Śpiewok pokazał, że w jeździe na rowerze może wiele osiągnąć. Podczas wyścigu Mini Tour de Pologne, wśród 188 kolarzy, zawodnik szkół kolarskiej MOSiR Wibatech Fuji Żory zajął 3. miejsce. Zawody miały miejsce w Katowicach.

Śpiewok startował w grupie chłopców 11-12 lat, a zajmując miejsce na podium, pokonał w swojej kategorii aż 185 kolarzy. Oprócz Śpiewoka, wysoko uplasowali się też jego koledzy - Adam Szczotka był 6., a Michał Radecki 8.

Warto dodać, że również wysoko został sklasyfikowany Kacper Kapusta. On startował w kategorii chłopców 8-11 lat. Był 5.

W zawodach w Katowicach wzięło udział 350 dzieci z całej Polski.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0