zamknij

Biznes

Jest sukces! Padł rekord odwiedzin Parku Wodnego Aquarion

2015-01-20, Autor: wk; źródło: Nowe Miasto
Park Wodny Aquarion w styczniu 2015 roku doczekał się odwiedzin milionowego klienta. Szczęśliwcem okazał się pan Marek Lupa z Żor.

Reklama

Jeszcze przed trzecimi urodzinami, żorski Park Wodny odwiedził milionowy klient. Jak się okazało, jest nim żorzanin – pan Marek Lupa, który obiekt odwiedza regularnie, bo co drugi dzień. Sam też przyznaje, że bardzo lubi Aquarion i jest zadowolony ze świadczonych przez niego usług oraz dostępnych na jego terenie atrakcji.

Przypomnijmy, że Park Wodny powstał na bazie krytej pływalni i został oddany do użytku 28 stycznia 2012 roku. Przez kolejne miesiące jego oferta była rozbudowywana. > Fotogaleria: Aquarion już otwarty

Jak podaje spółka Nowe Miasto, właściciel obiektu, w 2012 roku Aquarion odwiedziło 334 209 osób, w 2013 roku - 296 943 osób, a w 2014 roku - rekordowe 335 611 osób.

- Wizyta milionowego klienta dowodzi, iż Park Wodny Aquarion cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Żor i okolicznych miejscowości. Pragniemy dołożyć wszelkich starań, by utrzymać tę tendencję, świadcząc niezmiennie usługi na najwyższym poziomie – słyszymy w spółce.

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (9):
 • ~gestskoczka 2015-01-20
  12:00:57

  11 0

  Gratuluję nie tylko spółce zarządzającej, ale przede wszystkim władzom miasta. Ja również chodzę regularnie do Parku Wodnego. Celowo unikam słowa basen, bo basen do pływania jest raczej dla mnie niedostępny. Wcześniej, jak na karnet można było wchodzić z naliczaniem minutowym od początku, to ja odwiedzałem Aquarion regularnie dwa razy w tygodniu po pół godziny. Jaz w niedzielę rano to było pływanie, a raz w tygodniu pod wieczór szedłem na saunę i bulgotkę solankową lub borowinową. Po zmianie zasad, na karnet wchodzi się na minimum godzinę. Więc wchodzę tylko raz. Niestety, pływalnia oblegana jest przez różne szkółki pływackie, a na dostępnym torze do pływania jak jest więcej jak cztery osoby to nie jest pływanie. W Żorach przydałby się basen kryty, osobny od Aquarionu.

 • ~Bernard 2015-01-20
  13:48:09

  17 0

  Należy się cieszyć z sukcesu Aquarionu, ale faktycznie - coraz bardziej widoczny jest trend "zawłaszczania" całych jego fragmentów przez różnego rodzaju szkółki i inne zorganizowane grupy.
  Ja, jako indywidualny klient, płacę przy wejściu pełną cenę za wstęp, a już po wejściu okazuje się, że połowa basenu (czasem także tej płytszej części dla dzieci) jest zarezerwowana i zagrodzona... Przyznam szczerze, że wtedy czuję się oszukany.
  Uważam, że dla szkółek i zorganizowanych grup powinny być jakieś odrębne godziny otwarcia.
  Jak płacę za bilet pełną kwotę, to żądam pełnego dostępu do usługi, którą kupuję.

 • ~burass 2015-01-20
  14:10:06

  10 0

  Zajęcie torów pływackich przez poszczególne prywatne grupy to zjawisko niestety u nas nagminne i...moim zdaniem Aquarion powinien rekompensować pozostałym użytkownikom tę niedogodność. Myślę tutaj o tym, żeby te bilety były rzeczywiście tańsze, szczególnie w dni robocze. W tygodniu w godzinach popołudniowo-wieczornych wolne są w rzeczywistości 2-3 tory, przez co naprawdę tworzą się małe "korki". A wtedy przyjemność z pływania właściwie żadna. Żeby było jasne - nie winię tutaj grup pływackich, które rezerwują tory. Skoro płacą, to mają do tego prawo :-) Apeluję do kierownictwa basenu, aby przemyśleli tę kwestię, bo w sumie 10 czy 13zł za pływanie w dość niekomfortowych warunkach to mimo wszystko dość dużo.

 • ~obywatel 2015-01-20
  22:19:38

  0 0

  Milionowy klient dostal chyba 10 min. gratisu , bo spolka leci na leb.

 • ~jasnypieron 2015-01-21
  08:18:14

  0 2

  trocha nie rozumia wos moczydupki...jak wiycie, że jest coś nie tak, to po co tam prziłazicie? Jo tam nie jedża, bo za ciasno i jo nie byda nabijoł licznika odwiydzin....poza tym jo się jednak myja, kąpia kilka razy za dziyń, a nie dwa razy w tydniu...

 • ~termin 2015-01-21
  08:34:45

  4 0

  Stary basen jaki był taki był ale za 5 zeta można było pływać.
  Teraz tłoczno na torach jak w darmowej komunikacji.

 • ~thomas_k7 2015-01-21
  10:37:48

  6 0

  Całkowicie zgadzam się z Waszymi opiniami. Swego czasu jeździłem do Żor (z Boguszowic) ponieważ miałem karnet do wykorzystania. W tygodniu to prawdziwa porażka. Nie można przeprowadzić żadnego treningu (swojego) na basenie, ponieważ jest oblegany przez szkółki. W godzinach wieczornych zaś na dużym basenie przy murkach koczują pary i się obściskują lub też pływają obok siebie...
  Nie jeżdżę już i jestem zadowolony. W regionie jest więcej pływalni i to tańszych. Jako, że korzystałem tylko z basenu sportowego, cena 13,50 w sobotę za godzinę to lekka przesada. W Boguszowicach do godziny 12:00 mam 7 zł, czyli dwie godziny w Boguszowicach to jedna w Żorach... O cenie niedzielnej w Żorach nie wspominam...
  Nie mam nic do szkółek, wręcz przeciwnie. Ale w godzinach otwarcia ogólnodostępnych basen powinien być w całości dostępny dla klientów.

 • ~marysia06 2015-01-21
  20:06:14

  7 0

  Niby nie czepiacie się szkółek, ale jednak ! Powinniśmy się cieszyć, że dzieci chcą uczyć się pływać i zrobić coś więcej niż siedzieć przed komputerem, a gdzie mają pływać jak nie na basenie ?! Dobrze, jest słyszeć, że nasi sportowcy odnoszą sukcesy, wtedy jakoś nikt się nie czepia, że zajmowali komuś tor, lodowisko czy drogę jeżdżąc na rowerze!Wręcz przeciwnie wtedy to wszyscy twierdzą, że mamy za mało kompleksów sportowych! Nasze dzieci mają możliwość trenowania praktycznie "pod nosem" i to też jest źle ?? Z tego co wiem, grafik torów jest dostępny dla wszystkich, więc można sprawdzić kiedy tory będą wolne. Może raz zamiast narzekać doceńmy to co mamy...

 • ~kierowca1 2015-01-22
  08:18:42

  3 0

  Dokładnie, wystarczy sprawdzić kiedy tory są wolne i przychodzić w tych godzinach, ja tak robię i nie narzekam:)

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś szczęsliwy w Żorach?
Oddanych głosów: 795

Prezentacje firm