Kolejna porażka KS Żory

2015-06-09, Autor: mkor, źródło: KS Żory

KS Żory uległo na własnym stadionie LKS Unii Kosztowy. Spotkanie ligi okręgowej zakończyło się wynikiem 1:5.

Spotkanie od początku układało się po myśli przyjezdnych, którzy już w 2. minucie trafili do siatki za sprawą Kocurka. Nie minął kwadrans, a żorzanie tracili już dwie bramki. Tym razem gola zdobył Wiklak. Okazję do podwyższenia wyniku z rzutu karnego miał jeszcze Szymoniak, ale tym razem zwycięsko z pojedynku wyszedł Grzegorz Tide. Gospodarze mimo słabego wyniku stwarzali jednak zagrożenie pod bramką rywala, jednakże brakowało im wykończenia. Tuż przed przerwą kolejny cios drużynie Lecha Kwiatkowskiego zadał Demitraszek.

Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza. Już w pierwszych minutach Demitraszek po raz kolejny znalazł drogę do siatki bramkarza rywali, a w końcówce skompletował hattricka. Warto wspomnieć, że w 68. minucie czerwoną kartkę ujrzeli Szymoniak i Tomasz Simlat. Honorowego gola dla KS Żory w końcówce spotkania zdobył Bartosz Kurpiński.

KS Żory:  Tide G., Pawłowski, Czerwiec ('75 Jakubowski), Steleblak, Dyląg ('46 Gancarczyk), Gruszczyński, Witak ('30 Tide K.),  Kurpiński, Simlat, Gajek, Pudełko.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0