KS Żory: remis z GTS-em Bojszowy

Piłkarze KS Żory wywalczyli swój drugi punkt w tym sezonie remisując u siebie z GTS-em Bojszowy 1:1.

Pierwsza bramka padła już w 10. minucie spotkania. Piłkę w polu karnym przejął Tomasz Pudełko i dając prowadzenie gospodarzom zdobył swojego 3. gola w tym sezonie. W 20. minucie spotkania po faulu w polu karnym sędzia podyktował jedenatstkę dla drużyny gości. Pewnym egzekutorem okazał się Łukasz Wesecki. Po tej bramce już do końca spotkania żadnej ze stron ze udało się znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywali.

Kolejne spotkanie KS Żory rozegra w sobotę 10 września w Jastrzębiu-Zdroju z miejscowym GKS-em. Początek meczu o godzinie 17:00.

KS Żory – GTS Bojszowy 1:1 (1:1)
1:0 Pudełko '12
1:1 Wesecki '20 (rzut karny)

KS Żory: A.Kuterek, K.Hudziec, T.Juraszek (80' Mierzwa), D.Kowalewski, P.Sudoł, T.Zmuda, P.Wowra
S.Treliński (71' Adamczyk), J.Kloza (60' Winiarski), P.Tomecki (38' Grzesik), T.Pudełko.

GTS Bojszowy: K.Oleksy, P.Bula, R.Dokowski, M.Bereza, A.Cybulski, M.Wróbel, Ł.Wesecki, M.Szereneta, J.Rewaj, F.Krzczuk (70' W.Nyszor), T.Iwański (74' M.Tomala).

Żółte Kartki: P.Wowra, T.Juraszek, D.Kowalewski - P.Bula, M.Wróbel