Szkółka kolarska: debiut na rowerach szosowych

2014-05-09, Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
Szkółka kolarska Wibatech Fuji Żory rozkręca się na dobre. Tym razem jej zawodnicy startowali po raz pierwszy w wyścigach szosowych. Od razu z sukcesem.

Nasi zawodnicy wzięli udział w mistrzostwach powiatu wodzisławskiego. W jeździe indywidualnej na czas, najlepiej spisał się Kamil Śpiewok, który w kategorii żak uzyskał drugi wynik i zdobył srebrny medal.

Nieźle zaprezentowali się pozostali zawodnicy żorskiej szkółki: 5. miejsce zajął Konrad Fizia, 8. miejsce Konrad Juraszczyk, w kategorii młodziczek 7. miejsce zajęła Karolina Kawka.

W kolejnym starcie – kryterium ulicznym w kat żak Kamil Śpiewok ponownie wjechał na linię mety na drugim miejscu, Konrad Juraszczyk był 5. a Konrad Fizia 6. W kategorii młodziczek 6. miejsce zajęła Karolina Kawka.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0