Ultramaraton Zamieć 24h na Skrzyczne: HRmax zrobił furorę!

2015-02-10, Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Krzysztof Waldon i Andrzej Zieliński wspólnie zajęli II miejsce podczas Ultramaratonu Zamieć 24h na Skrzyczne. Dwójka biegaczy HRmaxu Żory pokonała w jeden dzień łącznie 148,5 km!

"Zamieć" to pierwszy w Polsce 24-godzinny Górski Ultramaraton Zimowy rozgrywany na Skrzycznem w Szczyrku. Zawodnicy mają za zadanie pokonać jak największą ilość pętli: Baza – Skrzyczne – Baza, w przeciągu 24 godzin.

Dwójka zawodników żorskiego HRmax Żory - Krzysztof Waldon i Andrzej Zieliński w kategorii zespół zajęli II miejsce. Razem pokonali 11 okrążeń o łącznej długości 148,5km. Waldon zrobił 5 pętli, a Zieliński jedną więcej. Dokładne czasy naszych ultramaratończyków są tutaj.

Jako ciekawostkę dodajmy, że ostatni podbieg i bieg w dół zajął Zielińskiemu 2h i 21 min. W takim czasie pokonał 13,5km bo tyle liczy jedna pętla "Zamieci".

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 1